Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Canevim Taylan Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Özgür Çevik Hakkında Bilgiler

ATV’de yaz aylarında ekranlara gelecek olan Canevim dizisinde Özgür Çevik’te rol alacak. Canevim Taylan kimdir? Canevim dizisinde Taylan karakterine hayat verecek olan Özgür Çevik, daha önce pek çok dizi ve filmde yer almıştı.

ATV’de yaz aylarında ekranlara gelecek olan Canevim dizisinde Özgür Çevik’te rol alacak. Canevim Taylan kimdir? Canevim dizisinde Taylan karakterine hayat verecek olan Özgür Çevik, daha önce pek çok dizi ve filmde yer almıştı.

ATV’nin yaz dizilerinden olacak olan Canevim dizisindeki Taylan’ın kim olduğu merak konusu oldu. Canevim dizisinde Taylan Tanbay karakterini Özgür Çevik canlandıracak.

Dizide Taylan tutkulu ve bir o kadar da arzulu bir kişidir. Elde etmek istediği şeyleri almak için her şeyi yapan Taylan, hırsından dolayı bazen kötü durumlara dahi düşebilmektedir.

Aşk konusunda tatminsiz olan Taylan, şimdiye kadar bütün kızları tavlamayı başarmıştır. Taylan reddedilmeyi hiçbir zaman sevmemiştir. Ceylan’dan istediğini alamayan Taylan, bunu bir saplantıya dönüştürür ve onunla olmak için her şeyi yapar.

Canevim Dizisindeki (Taylan) Özgür Çevik Kimdir?

1981 yılında Ankara’da dünyaya gelen Özgür Çevik, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe bölümünden mezun olmuştur. Annesi ve babası polis olan Çevik’in bir de kardeşi vardır.

Canevim dizisinde Taylan karakterine hayat verecek olan Özgür Çevik, hayatını değiştiren olay Akademi Türkiye adlı yarışma olmuştur. Müziğe ilgi duyan Çevik, bu yarışmaya albüm çıkarabilmek için katılmıştır. Ancak buradan istediğini alamayan oyuncu, dizi ve sinema dünyasına girmiştir.

Özgür Çelik’in Yer Aldığı Dizi ve Filmler

Özgür Çevik ilk olarak 2004’te Yabancı Damat dizisindeki Niko karakteriyle seyirci karşısında çıkmıştır. 2007 senesinde Kavak Yelleri’nde oynayan Özgür Çevik, daha sonra Gece Sesleri, Avrupa Yakası, Vali, Balkan Düğünü Sensiz Yaşayamam, Leyla ile Mecnun gibi yapımlarda yer almıştır.

Mazi Kalbimde Yaradır, Evlerden Biri, Şubat, Kiraz Mevsimi, Saklı Kalan, İtirazım Var, Kaygı gibi projelerde de oyunculuk yapan Özgür Çevik, ATV’de yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisiyle adından söz ettirmeyi başardı. Özgür Çevik Kırgın Çiçekler dizisinde Toprak karakterine hayat vermişti.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.