Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Canevim Dizisi Feryal Tanbay Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Nihan Büyükağaç Rol Aldığı Yapımlar

İlk bölümüyle büyük beğeni toplayan Canevim dizisinde Feryal Tanbay karakterini Nihan Büyükağaç canlandırmaktadır. Feryal Tanbay Taylan karakterinin annesi ve ailenin en güçlü üyesidir.

İlk bölümüyle büyük beğeni toplayan Canevim dizisinde Feryal Tanbay karakterini Nihan Büyükağaç canlandırmaktadır. Feryal Tanbay Taylan karakterinin annesi ve ailenin en güçlü üyesidir.

Canevim Dizisi Feryal  Tanbay Kimdir ?

27 Mayıs Perşembe akşamı  ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Canevim dizisi ilk bölümü ile büyük beğeni topladı. Dizinin konusu genel olarak birbirine bağlı bir aile. Dizide Taylan karakterinin annesi canlandıran  Feryal Tanbay duruşu ve karakteri ile daha ilk bölümden dizi hakkından en çok merak edilen ve konuşulan karakterlerden birisi oldu. Peki dizide Feryal Tanbay karakterini gerçekte kim canlandırıyor. Feryal Tanbay kimdir ? Tüm detaylar haberimizde…

Feryal Tanbay Kimdir ?

Taylan karakterinin annesi ve ailenin en güçlü üyesi. Başarılı ve son derece hırslı olan bu karakterin en önem verdiği şeylerden birisi de statüdür. Kendi doğrularını başkalarına da empoze etmeyi seven bu karakter ailesi ve yakın çevresi adına da kararları  hiç çekinmeden alır. Feryal insan ilişkilerinde de tutarlı ve  ciddidir.

Tüm bu ciddiyetin içinde en çok sevdiği ve değer verdiği kişi oğlu Taylan’dır. Ancak Taylan’ı istediği gibi yönlendiremez.

Feryal Tanbay karakterini gerçek hayatta Nihan Büyükağaç canlandırmaktadır.

Nihan Büyükağaç Kimdir ?

28 Eylül 1981 yılında  İstanbul ‘da doğmuştur. 1.72 boyunda ve  57 kilodur.  

Nihan Büyükağaç Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 2006 yılında Fırtına adlı dizide  Tamara’yı canlandırmıştır. 2009 yılında  Yüreğine Sor filminde oynamıştır.

Star Tv’de yayınlanan Cesur ve Güzel dizisinde ise  Adalet karakterine  hayat vermiştir.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.