Kanal D’nin yeni dizilerinden biri olacak olan Camdaki Kız’ın ilk bölümün ne zaman yayınlanacağı ve tekrar bölümlerinin ne zaman olacağı seyirciler tarafından merak edildi. İşte dizinin yayınlanma tarihi ile ilgili detaylar…

Kanal D ekranlarının yeni dizilarinden olan Cmdaki Kız dizisinin çekimleri hızla devam ederken dizi, ilk tanıtım filmi ile bir çok kişi tarafından merak edildi. Nadim Güç’ün yönetmenliğini üstlendiği dizinin henüz yayın günü kesin olarak belirlenmedi. Aynı zamanda yayın tarihi netleşmediği için dizinin tekarar bölümlerinin de ne zaman yayınlanacağı belli değildir.

Camdaki Kız tekrarları hangi gün

?

Burcu Biricik’in başrolünde yer aldığı dizinin henüz ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağı belli olmadığı için dizinin tekrar bölümlerinin de ne zaman olacağı bilinmiyor. Fakat Cmadaki Kız dizisi ile ilgili gelişmeler oldukça paylaşmaya devam edeceğiz.

Seda Altaylı Turgutlu’nun senaryosunu yazmış olduğu Cmdaki kız dizisi dram türünde olacak. Camadki Kız dizisi Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden uyarlanmıştır. İlk tanıtımı ile karşımıza çıkan dizinin ilk bölümünün yayınlanmasının ardından diziyi kaçıranlar için haftanın farklı bir gününde Knal D ekranlarında yayınlanacaktır. Fakat şuanda dizinin yayın tarihi belli olmadığı için tekrar bölümlerinin de tarihi net değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here