Kısa süre sonra Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Camdaki Kız dizisinin fragmanının yayınlanmasıyla birlikte adı sıkça anılmaya başlandı ve sosyal medyada gündem oldu.

 Tanıtım fragmanının yayına girmesiyle birlikte Camdaki Kız dizisi saatler içinde sosyal medyada en popüler konu haline geldi. Herkesin merakla beklediği Camdaki Kız dizisinin oyuncu kadrosu ve temasının yanı sıra dizi hakkındaki görüşler de oldukça merak edilmeye başlandı. Yakında Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Camdaki Kız dizisi ile ilgili görüş ve düşüncelerimizi paylaşacağız.

Camdaki Kız Dizisini Nasıl Buldunuz?

OGMPictures, Gülseren Budaycıoğlu’nun romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisinin yapımını üstlendi. Yönetmen koltuğunda Nadim Güç’ün oturacağı Camdaki Kız dizisi daha fragman öncesi bile büyük ilgi uyandırdı. fragmanın ekranlara gelmesinden hemen sonra herkes tarafından en çok tartışılan konu oldu. Dizinin fragmanıyla ilgili yorumlar olumlu yönde. Dizinin fragmanından önce bile Camdaki Kız dizisinde başrollerde bulunan Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun uyumu nedeniyle büyük ilgi gördü ve fragmanın yayınlanmasıyla diziye olan merak ve ilgi ikiye katlandı.

Camdaki Kız Dizisini Beğendiniz Mi?

Bu sezonun iddialı dizilerinden biri olan Camdaki Kız dizisinin oyuncu kadrosunda Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Hande Ataizi, Hamza Yazıcı, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek gibi oyuncular rol alıyor. Dizinin oyuncu kadrosundan dolayı büyük ilgi görmesinin ardından tanıtım fragmanı yayınlandı ve bu ilgi ikiye katlandı. Gülseren Budaycıoğlu’nun romanından uyarlanan dizilerin tamamı bugüne kadar ayakta kalmış Camdaki Kız dizisi Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından uyarlanmıştır. Aynı zamanda dizi drama türündedir. Hepimizin bildiği gibi özellikle Türk televizyonundaki drama türü büyük ilgi görmektedir. Bu yüzden dizinin uzun yıllar ekranlarda kalacağını tahmin ediyoruz. Dizide bu kadar çok usta oyuncu olması ve fragmanın birkaç saat içinde gündemde yer alması, dizinin izleyicilere hitap edeceğini garanti ediyor.

Camdaki Kız Dizisi İzlenir Mi?

Fragman yayınlandığından beri gündemde yer alan dizide Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu başrolde rol alıyor. Herkesin merakla beklediği bu sezonun iddialı dizilerinden biri olan Camdaki Kız dizisinin türü dramadır. Yukarıda bahsettiğimiz gibi ülkemizde drama türünün ayrı bir ilgisi ve merakı var bu yüzden Camdaki Kız dizisinin de izleneceğini varsayıyoruz. Dizinin başrol oyuncuları daha önce Kırmızı Oda dizisinde bir araya gelmiş ve bu iki ismin Kırmızı Oda dizisindeki uyumu nedeniyle yine Camdaki Kız dizisi için oyuncuların çalışması önerilmişti. Kısaca Burcu Biricik ile Feyyaz Şerifoğlu’nun uyumu ve Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız romanının milyonlarca kişi tarafından okunması ve çok beğenilmesi nedeniyle dizinin izlenmesini bekliyoruz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here