Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Çalışmayan Kişilere Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Çalışmayanların da kredi çekmesi mümkün. Gelir belgesi gerektirmeden kredi veren bankalar bunu kredi notunuzun yüksekliği ve ipotekle yapmaktadır. Çalışmayan kişilere gelir belgesiz kredi veren bankalar ve şartları yazımızın devamında…

Çalışmayanların da kredi çekmesi mümkün. Gelir belgesi gerektirmeden kredi veren bankalar bunu kredi notunuzun yüksekliği ve ipotekle yapmaktadır. Çalışmayan kişilere gelir belgesiz kredi veren bankalar ve şartları yazımızın devamında…

Bankadan kredi çekmeyen isteyen fakat herhangi bir geliri bulunmayanlara da bankalar kredi vermektedir. Fakat bunun için gerekn şartlar var. Bunlardan biri o bankadan bi kredi kartı kullanmış olmanız ve kredi notunuzun yüksek olması. Bir diğer ise ipotek ile kredi çekebilmeniz. Eğer kredi notunuz düşükse ve olumsuz bir cevap gelmişse ikinci seçenek olan ipotekle kredi çekme seçeneğini kullanabilirsiniz. Çoğu banka kredi kartı veya kredi vermek için gelir durum belgesi istemektedir. Gelir durum belgeniz yoksa ve kredi çekmek istiyorsanız bunu belli başlı bankalar gerçekleştirmektedir. Bu bankalar şunlardır; ING Bank, Odeabank, İş Bankası, QNB Finansbank, Akbank, Halkbank, Vakıfbank, YapıKredi ve Burgan Bank. Bu dokuz banka sizden gelir durum belgesi istememektedir. Fakat kredi vermek için kredi notunuza bakmaktadır. Kredi notu düşük olanlar ve olumsuz geri dönüt alanlar bu bankalardan ipotekle kredi çekebilmektedir. 

Gelir durumu olmayanlara kredi veren bu bankaların uyguladıkları faiz oranları en çok tercih edilen ihtiyaç kredisine göre QNB Finansbank %1,27 faiz oranı, İş Bankası % 1,29 faiz oranı, ING Bank %1,39 faiz oranı, Akbank %1,45 faiz oranı, Burgan Bankası %1,42 faiz oranı, Vakıfbank %1,24 faiz oranı, Halkbank %1,28 faiz oranı, Odeabank %1,39 faiz oranı ve Yapı Kredi bankası %1,39 faiz oranı uygulamaktadır.

- Advertisement -

Çalışmayan ve gelir durumu olmayan müşteriler bu bankalardan kredi almak için intenet sitelerinden veya seçtikleri banka şubelerinden başvuru da bulunabilirsiniz . Başvuru takibini de aynı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız kredi tutarına göre faiz oranlarında oynama gerçekleşebilir. Detaylı bilgileri iletişim bilgilerinde yer alan bankanın müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Daha sonra kredinizi almak için onay aldığınız bankanın şubesine gitmeniz gerekmektedir. 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.