Ana sayfa Kimdir Burak Sarımola Kimdir? Oynadığı Diziler ve Rol Aldığı Yapımlar

Burak Sarımola Kimdir? Oynadığı Diziler ve Rol Aldığı Yapımlar

Yetenekli oyuncu Burak Sarımola, Temo karakteri ile Fox tv'nin sevilen dizisi "Savaşçı" dizisinin kadrosuna dahil edildi. Birçok filmde rol alan oyuncu, yetenekli oyunculuğu ile kısa sürede izleyicinin beğenisini kazandı. Burak Sarımola Kimdir? detaylar yazımızda...

10
0

Yetenekli oyuncu Burak Sarımola, Temo karakteri ile Fox tv’nin sevilen dizisi “Savaşçı” dizisinin kadrosuna dahil edildi. Birçok filmde rol alan oyuncu, yetenekli oyunculuğu ile kısa sürede izleyicinin beğenisini kazandı. Burak Sarımola Kimdir? detaylar yazımızda…

Fox tv’nin ilgi ile izlenen ve kısa sürede izleyiciye hitap eden “Savaşçı” dizisine Temo karakteri ile yeni bir oyuncu ekleniyor. 

Her pazar Fox tv’de seyirci ile buluşan film, yeni ve farklı karakterleri kadrosuna dahil ederek, oyuncu kadrosunu büyültüyor. Temo karakteri ile ekrana gelecek oyuncunun gerçek ismi Burak Sarımola’dır. 

Burak Sarımola kimdir?

Burak Sarımola, 3 Mayıs 1979’da İstanbul’da doğmuştur. Lale Oraloğlu BKM Atolye Sahne Sanatları ve Diksiyon eğitimi alan Burak Sarımola, birçok filmde rol almıştır. Oynadığı rolerin hakkından başarı ile gelen Sarımola, kısa sürede izleyicinin beğenisini toplamış ve kendisini sevdirmiştir. Birçok dizi ve filmde rol almıştır. 

Burak Sarıoğlu’nun bu zamana kadar oynadığı dizi ve filmler;

Allahım Sen Bilirsin, Çaylar Şirketten, Bekarlık Sultanlık mı?, Mıymıntılar Kralı, Feride, Çıldın Bediş, Böyle mi olacaktı, Gülüm, Hüznün Yüzü, Affet Bizi Hocam, Aynalı Tahir, Hepiniz Öleceksiniz, Küçük Besleme, Dadı, Tatlı Hayat, Beşik Kertmesi, Gülbeyaz, Sırlar Dünyası, Ağa Kızı, Büyük Buluşma, Hayalet, Emret Komtanım, Nefes Nefese,  Arka Sokaklar, Cemile, Selena, Kınalı Kuzular, Son Ders, Nefes, Muhteşem Yüzyıl vb. filmlerde rol alan yetenekli oyuncu son olarak Savaşçı dizisinde Temo karakteri ile izleyici ile buluşacak. 

Birçok filmde rol alan oyuncu, farklı rollerdeki performansı ile yeteneğini ortaya koydu. İnsanlar tarafından sevilen, izlenme rekorları kıran dizilerde rol aldı.  Pazar akşamları da yeni dizisi Savaşçı’da oyunculuğunu sergileyecek. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here