Ana sayfa Kimdir Burak Çelik Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografisi ve Rol Aldığı Yapımlar

Burak Çelik Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografisi ve Rol Aldığı Yapımlar

Yakışıklı oyuncumuz Burak Çelik Kara Yazı dizisinde canlandırdığı Erdem Demir rolüyle yine oyunculuğundan sıkça bahsettiriyor.

5
0

Yakışıklı oyuncumuz Burak Çelik Kara Yazı dizisinde canlandırdığı Erdem Demir rolüyle yine oyunculuğundan sıkça bahsettiriyor.

Kara yazı dizisinde Erdem Demir Karakteri annesiz ve babasız büyümüş olmanın verdiği üzültüyle ve yalnızlıkla büyümüştür. Sürekli hayat mücadelesi veren Erdem lisede tanıştığı arkadaşı Mehmet ile çok yakın arkadaş olurlar ve Mehmet’in ailesi Erdem’i kabul eder. Erdem ve Mehmet beraber Alpha kozmetikte çalışmaya başlarlar. Ama Erdem hiç bir zaman tam anlamıyla mutlu olmamıştır.

Kara Yazı Dizisi Erdem Demir Karakteri Burak Çelik Kİmdir ? ;

21 Temmuz 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur.2013 yılında katıldığı Best Model Of The World yarışmasında birinci olmuştur. ve en iyi erkek model seçilmiştir.

Oyunculuğa Karagül dizisindeki Serhat karakteri ile başlayan Burak Çelik 100 bölüm oynadığı diziden sonra Hayat sevince güzel dizisinin başrolünü alarak oyunculuğunu taçlandırdı.Kara Yazı dizisinde ise Erdem rolüyle yine kendisinden sıkça bahsettiriyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here