Ana sayfa Teknoloji Blutv Nasıl İzlenir? Blu Tv Ücretli mi? Hangi Diziler var? İşte Detaylar

Blutv Nasıl İzlenir? Blu Tv Ücretli mi? Hangi Diziler var? İşte Detaylar

Sanal ortamın yeni gözdesi Blu Tv hakkında tüm merak edilenler ile birlikte, takipçileri tarafından sıkça gelen Blu Tv ücretli mi?, Blu Tv'de hangi diziler var? gibi soruların yanıtları sizlerle!

7
0

Sanal ortamın yeni gözdesi Blu Tv hakkında tüm merak edilenler ile birlikte, takipçileri tarafından sıkça gelen Blu Tv ücretli mi?, Blu Tv’de hangi diziler var? gibi soruların yanıtları sizlerle!

Doğan Grubu çözüm ortaklığı ile Doğan Holding bünyesinde oluşumunu tamamlayan Blu Tv, sanal ortamda kurulmuş bir dijital platformdur. Kurucusu Aydın Doğan Yalçındağ tarafından “Dijital Televizyon” olarak nitelendirilen Blu Tv’nin kuruluş amacı ise intenet ortamındaki izleyiciyi tek bir çatı altında toplamak diyebiliriz.

Çeşitli dizi yayınının yapıldığı Blu Tv’de, televizyon ekranlarında yayınlanmayan ya da yayınlanamayan yapımlara ulaşabilmek mümkün. Tamamen yasal bir platform olan Blu Tv’nin kısa vadede bu kadar talep görmesinin ardından “Blu Tv Nasıl İzlenir?”, “Blu Tv Ücretli mi?” ya da “Blu Tv’de hangi diziler var?” soruları şimdiden sanal ortamın merak edilenleri arasında dolaşmaya başladı.

 Blu Tv Nasıl İzlenir?

 Blu Tv’ye istenildiği anda intenet aracılığıyla bilgisayar, tablet veya cep telefonları üzerinden erişim sağlanabilir. Blu Tv’nin İntenet Sitesi üzerinden bu uygulamayı dilerseniz indirerek bilgisayarlarlardan, cep telefonlarından ve tabletlerden intenet bağlantısı olan heryerden kolaylıkla ulaşabilir ve dilediğiniz yayını izleyebilirsiniz. Birçok yerli ve yabancı diziye, filme ya da canlı yayına reklamsız olarak erişim imkanı sağlayan Blu Tv, televizyon kanallarından daha fazlasını kullanıcılarına sunmaktadır.

 Blu Tv Ücretli Mi?

 Üyelik işleminin söz konusu olduğu Blu Tv, ilk 7 gün ücretsiz olarak hizmet vermektedir. İlk 7 günün ardından ise aylık 9.90 türk lirası ödeyerek üye olabileceğiniz bu uygulama için herhangi bir taahhüt söz konusu değildir. Yani istenildiği zaman üyelik iptal ettirilebilir ve herhangi bir cayma bedeli ödenmez.

 Blu Tv’de Hangi Diziler Var?

 Şu an için yayını gerçekleşen tüm dizilere ve yapımlara erişim imkanı sağlayan Blu Tv üzerinden, televizyon kanallarında yayınlanmayan ve sadece intenet dizisi konsepti ile yayın yapan dizilere de ulaşmak mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here