Bir zamanlar Çukurova dizisi farklı oyuncular ve farklı hikayelerle 3. sezona girmeye hazır. Yeni sezonda Furkan Palalı ve Nazan Kesal’ın da yer aldığı dizi, Ali Rahmet Fekeli’nin yeğeni olan Fikret Fekeli karakterine başarılı ve Yakışıklı oyuncumuz Furkan Palalı hayat verecek.

Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli Kimdir?

Ali Rahmet Fekeli hapsedildikten sonra tüm ailesini kaybettiğini öğrendi, ancak alinin yeğeniyse hala hayattaydı. Fikret Fekeli, amcasının hayatta olduğunu öğrenip Çukurova’ya döndüğünü öğrenince Adana’ya geldi. Ali rahmet Fekeli’nin karakteri ne kadar düzgün ise Fikret tam tersi karaktere sahiptir.

 

Bir Zamanlar Çukurova Fikret’in Amacı Ne?

Fikret Tekeli’ni tek amacı amcasına ait olan mirasa sahip olmaktır. Fikret amcasıyla birlik olmak yerine amcasına ait olan mal ve mülkleri kendi himayesi altına almak peşindedir.

Fikret geldikten sonra amcasına ait olan paraları Yılmaz’ın keyfî yediğini düşünür ve yılmaza cephe alır. Yılmaz Ali Rahmet ’in hatırı için ses çıkarmaz lakin bir süreden sonra bu ithamlara dayanamaz hale gelir. Yılmaz anlar ki artık iki tane düşmana sahiptir. Fikret ve Demir.

Furkan Palalı Kimdir?

27 Ekim 1986 Konya doğumlu olan Furkan Palalı, bir zamanlar Çukurova dizisinde oynadığı sırada 34 yaşındaydı. 2011 yılında Türkiye ve dünya olarak en iyi model olarak seçilen Furkan oyunculuk öncesi model olarak da boy göstermiştir.

Tuncay Özinel’de drama eğitimi alan Furkan Palalı, lisans eğitimini Ankara Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Bölümü’nde aldı. Başarılı oyuncu Furkan Palalı, Marmara Üniversitesi’nden radyo ve televizyon alanında yüksek lisans derecesine sahiptir.

Oyunculuk kariyerine 2010 yılında “Küçük Sırlar” dizisi ile başlayan Furkan Palalı, daha sonra “Kızıl Elma” dizisinde başrol oynayarak büyük bir atılım gerçekleştirdi. İlk romantik komedi dizisi No 309 ile ekrana gelen Furkan Palalı, ardından romantik komediye devam ederek 2019’a Benim Tatlı Yalanım dizisi ile damga vurdu. Bir Mucize Olsun dizisi Furkan Pala’nın başarısız olan tek dizisi olmaktadır.

Furkan Palalı’nın Sevgilisi

Furkan Palalı ile oyuncu Burcu Kıratlı uzun yıllardır birlikteler.

Furkan Palalı Boyu Kilosu

Furkan Palalı 1.90 metre boyu ve 82 kg ağırlığında.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here