Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

BİMER Şikayet Başvurusu Nasıl Yapılır? BİMER İletişim Kanalları!

BİMER ile artık hiç bir sorun çözümsüz kalmıyor. BİMER Başbakanlık Bilgi İşlem Başkanlığınca hazırlanan bir sistemdir. BİMER’e şikayet ve başvurular nasıl yapılır? BİMER İletişim Kanalları ve başvuru detayları yazımızın devamında!

BİMER ile artık hiç bir sorun çözümsüz kalmıyor. BİMER Başbakanlık Bilgi İşlem Başkanlığınca hazırlanan bir sistemdir. BİMER’e şikayet ve başvurular nasıl yapılır? BİMER İletişim Kanalları ve başvuru detayları yazımızın devamında!

Günümüzde insanlar yaşadıkları sorunları veya şikeyetleri  iletebilecekleri güvenli bir sisteme sahip oldular. BİMER’e her şekilde başvuru yapabilirler. İntenet, telefon,mail ve mektup yöntemi ile BİMER’e ulaşmak sanıldığından çok daha kolay…

BİMER Giriş

- Advertisement -

BİMER Başbakanlık Bilgi işlem Başkanlığınca yazılımı gerçekleştirilen bir program ile web sayfası üzerinden kullanılan yaygın bir sistemdir. Devlet ile vatandaşın en kolay iletişim şekli olduğundan dolayı çok fazla tercih edilmektedir. 

Bimer Şikayet

Vatandaşlar. ALO 150 yi arayarak tüm sorunlarını ve şikayetlerini resmi kanallarla ileitlmesini sağlarlar. Her gelen iletiye BİMER çalışanları gerekli hassasiyeti gösterriken en kısa şekilde çözüm bulmaya çalışır. Ayrıca Bimer’e mektup, mail,intenet ve şahsen yapabilirsiniz. Her ulaşım şekline hızlı dönüş sağlanacaktır. 

Bimer Nedir?

Türkiye’de milyonlarca kişi BİMER ile birçok sorunu çözebiliyor. Her türlü soru, sorun ve öneri için BİMER kullanılmaktadır. BİMER’İn en önemli yanı başvuruların hemen cevaplanması yasal bir zorunluluk olduğu için kişilerin  güveni çok çabuk sağlanmaktadır. 

bimer şikayet yaz 

BİMER kurulduğu günden bu zaman kadar hergün yüzbinlerce mesaj alıyor. Rutin olarak her gün geri dönüş sağlandığını söyleyebiliriz. Teknolojinin hayatımızdaki yeri çok büüyk olduğundan , artık insanlar şikeyetlerini bile ekstra bir çaba sarf etmeden yapabiliyorlar. Bu konuda gerekli yardımı BİMER sağlıyor. 

BİMER’e başvuru yaparken  sistem sizden bazı bilgiler isteyecek. İsim, soyisim, TC kimlik numarası, kişiye ulaşılabilecek telefon numarası gibi detayların girişini yaparak başvuru formu oluşturabilirsiniz. 

KİMLER BAŞVURUDA BULUNABİLİR?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, mavi kartlılar Türkiye’de ikamet hakkı bulunan  yabancılar  BİMER’e başvuru yapabilir. 

bimer şikayet hattı telefonu 

Bimer Başvurusu Yapmak için İntenet Sitesi : https://www.bimer.gov.tr/ dir. Telefon ile ulaşmak için numara : 150  ve Fax yolu ile iletişim için : 0312 422 26 67 numarası kullanılabilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.