Ekranların sevilen dizilerinin başında gelen İyi Aile Babası dizisinin oyuncularından biri olan Aydan Hemşire’nin kim olduğu vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor.

İyi Aile Babası dizisi, Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan bir komedi dizisidir. Ekranların sevilen dizilerinin başında gelen İyi Aile Babası dizisinin oyuncularından biri olan Aydan Hemşire’nin kim olduğu vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor. Gerçek adı Beste Bereket olan Aydan Hemşire’nin kim olduğu belli oldu.

Aydan Hemşire Kimdir?

Dizide başhemşire olarak görev yapan Aydan Hemşire, 30’lu yaşlarda olan bir kadındır. Oldukça duygusaldır. Evlidir. Klinikteki herkese yardım etmektedir. Beraber görev yaptığı sakar bir hemşire olan Çilem Hemşire’ye oldukça fazla yardım eder.

Beste Bereket Kimdir?

İyi Aile Babası dizisinin Aydan Hemşire’si Beste Bereket, Geleceğin Starı adlı programda oyuncu koçu olarak yer almıştı. 2 Temmuz 2982 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Doksanlar ve Leyla ile Mecnun gibi dizilerde boy gösterdi. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuğa başladı. Fotoğrafçı olan Serdar Önal ile hayatını birleştirdi. Anadolu Kaplanı dizisinde de oynadı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here