Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Benim Tatlı Yalanım Hayri Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Cem Zeynel Kılıç Hakkında Bilgiler

Star TV ekranlarının yeni yaz dizisi Benim Tatlı Yalanı dizisinde Hayri karakteri kimdir ve gerçek adı nedir? Ana karakter Nejat’a en yakın karakterlerden Hayri’ye hayat verecek Cem Zeynel Kılıç kimdir sorusu araştırılmaya başlandı.

Star TV ekranlarının yeni yaz dizisi Benim Tatlı Yalanı dizisinde Hayri karakteri kimdir ve gerçek adı nedir? Ana karakter Nejat’a en yakın karakterlerden Hayri’ye hayat verecek Cem Zeynel Kılıç kimdir sorusu araştırılmaya başlandı.

Star TV ekranlarında yayın hayatına giriş yapmaya hazırlanan, başrolünü Aslı Bekiroğlu ve Furkan Palalı’nın üstleneceği Benim Tatlı Yalanım ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Kısa bir süre sonra ekranlarda olacağı konuşulan dizide Nejat karakterinin ana karakterlerden eşi tarafından terkedildiği ve 6 yaşına kadar kızına bakmakla yükümlü olduğu anlar anlatılıyor. Yalnızca baba olarak çocuk yetiştirmenin zorluklarını sonuna kadar yaşayan Nejat’ın yanındaki bir numaralı isim ise Hayri olarak karşımıza çıkmakta.

Hayri, Nehat’a hem yardımcı olmakta hem de iş konusunda destek çıkmaktadır. Ana karakterle bu kadar yakın olan Hayri karakterine hayat verecek ismin Cem Zeynel Kılıç olduğu belirtiliyor.

Benim Tatlı Yalanım Dizisinin Konusu

Aile yaşamını, yalnız bir babanın çocuğunu büyütmesinin zorluklarını anlatan dizi hem dram hem de komedi tadında. Eğlenceli bir yaz dizisi olarak da yaz aylarında ekranlara damga vurması beklenen dizinin oyuncu kadrosunda Cem Zeynel Kılıç’ın da yer aldığı görüldü. Kılıç, rol aldığı yapımlarda genellikle ana karakter olarak karşımıza çıkarken bu dizide yardımcı rol almıştır. Hikaye noktasında babanın evinde bir yardımcı bulunmakta ve bu kişi de erkektir. İki erkeğin çocuk yetiştirirken kaldığı durumlar hem duygusal hem de komedi şeklinde olmak suretiyle izleyicilerle paylaşılacak.

Cem Zeynel Kılıç Kimdir?

27 Nisan 1978 yılında Erzincan’da dünyaya gelen Kılıç, küçük yaşlardan beri tiyatroya ilgi duymuştur. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Kılıç, 2005 yılından bu yana devlet tiyatrolarında oyunculuk yapmaktadır. İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda oyunları sahnelenen başarılı isim, dizi ve film anlamında da önemli bir karayere sahiptir.

2017 yılında Masum, 2018 yılında ise Bartu Ben yapımlarında rol almıştır. Her Şey Yolunda, El Bebek Gül Bebek, Köprü gibi filmlerde de rol alan Cem Zeynel’in ismi şimdilerde Benim Tatlı Yalanım dizisiyle anılıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.