Ana sayfa Kimdir Beni Affet Gülüm Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Reyhan Nur Çalıkoğlu Biyografisi

Beni Affet Gülüm Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Reyhan Nur Çalıkoğlu Biyografisi

Star TV'nin hafta içi her gün yeni bölümü yayınlanan dizisi Beni Affet'in yeni karakteri Gülüm merak ediliyor. Ekranlarda boy gösteren Reyhan Nur Çalıkoğlu kimdir?

7
0

Star TV’nin hafta içi her gün yeni bölümü yayınlanan dizisi Beni Affet’in yeni karakteri Gülüm merak ediliyor. Ekranlarda boy gösteren Reyhan Nur Çalıkoğlu kimdir?
Star Tv ekranlarında 1400’lü bölümlerine doğru koşan Beni Affet dizisinin Gülüm karakteri izleyenlerin beğenisini topladı. Gülüm karakterine hayat veren Reyhan Nur Çalıkoğlu ise başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine topladı. Kısa sürede yıldızı parlayan genç ve güzel oyuncunun kim olduğu izleyiciler tarafından merak ediliyor.

REYHAN NUR ÇALIKOĞLU KİMDİR?

1989 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu Latin Dili ve Edebiyatı bölümünden mezunudur. Okulu bitiren Çalıkoğlu en büyük hayali olan sahne sanatlarının peşinden gitti. Tiyatro ve oyunculuk eğitimleri alan Çalıkoğlu’nun bu süreçte bir çok tiyatro gösterisinde yer aldığı biliniyor.

Şevket Yerimdar adlı sinema filminde Merve karakterini canlandırmış ve ardından dizi projeleri için çalışmalara başlamış ve Beni Affet’de Gülğm karakterini canlandırmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here