Ana sayfa Genel BeIN SPORTS Haber Kanalı Nasıl İzlenir? beIN SPORTS Haber Türksat 4a Uydu...

BeIN SPORTS Haber Kanalı Nasıl İzlenir? beIN SPORTS Haber Türksat 4a Uydu Frekans Bilgileri!

beIN Sports Haber yayın hayatına 25 Ekim'de başladı. Yeni spor kanallarından biri olan BS Haber Türksat ve Dijiturk'ten izlenebilecek.

7
0

beIN Sports Haber yayın hayatına 25 Ekim’de başladı. Yeni spor kanallarından biri olan BS Haber Türksat ve Dijiturk’ten izlenebilecek.

beIN Sports kanallarına bir yenisini daha ekledi. Şifresiz olarak yayın yapacak olan beIN Sports Haber 25 Ekim itibariyle şifresiz olarak yayın hayatına başladı. BS Haber Dijiturk platformundan ve Türksat’tan izlenebiliyor. beIN Sports Haber maç özetleri, son dakika gelişmelerini şifresiz olarak spor severlere sunacak. beIN Sparts Haber‘i Dijiturk 83. kanaldan izleyebilirsiniz. Ayrıca Türksat 4A uydusundan da frekans bilgilerini güncelleyerek izleme imkanınız bulunuyor. beIN Sports Haber 4A Türksat frekans bilgileri ise şöyle. 

Uydu: Türksat 4A

Frekans:12379

Symbol Oranı: 30000

Fec: 3/3

Polarizasyon: Horizontol (Yatay)

beIN Sports Haber kanalında 4 ana haber kuşağının olacağı ve saat başlarında ülke gündemi ve dünya gündemine ilişkin gelişmelere yer verileceği bildirildi. Süper Lig ile TFF 1. Lig maçlarının özetleri dahil yayın hakkını aldığı diğer liglerin özet görüntüleri ve golleride paylaşılacak. Maç öncesi ve sonrası stadyumlara canlı bağlanılarak ropörtajlar yayımlanacak. beIN Sports Haber spor tutkunlarına iyi bir yayın sunacağa benziyor. Diğer rakipleriyle nasıl bir rekabet içine gireceği ilerleyen günlerde belli olacak. beIN sprots Haber diğer spor kanallarının yanında iyi bir seçenek olarak belirdi. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here