Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Behzat Ç. Serhat Müdür Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Ertuğrul Şakar Hakkında Bilgiler

6 yıl aradan sonra yeniden ekranlara gelmeye hazırlanan Behzat Ç. dizisinde Serhat Müdür karakteri kimdir? Başarılı oyuncu hangi dizilerde rol aldı ve gerçek adı ne? İşte detaylar.

6 yıl aradan sonra yeniden ekranlara gelmeye hazırlanan Behzat Ç. dizisinde Serhat Müdür karakteri kimdir? Başarılı oyuncu hangi dizilerde rol aldı ve gerçek adı ne? İşte detaylar.

Yeni sezonuyla izleyicileriyle buluşmaya hazırlanan Behzat Ç.’nin oyuncu kadrosu ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. BluTV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak Behzat Ç.’de Behzat komiser karakterine Erdal Beşikçioğlu, Savcı Esra rolüne Canan Ergüder Ece, Şevket rolü ile Ege Aydan’ın dizi kadrosunda yer alacağı belirtilmişti.

Savcı Esra, Behzat Ç.’de cezaevi çıkışında keskin nişancı tarafından vurularak öldürülmüştü. Ancak oyuncu kadrosunda yer aldığına yönelik iddiaların konuşulması, birtakım soru işaretleri oluşturdu. Serhat Müdür karakterine hayat verecek ismin ise Ertuğrul Şakar olduğu belirtiliyor.

Ertuğrul Şakar Kimdir?

25 Ağustos 1977 yılında Sivas’ta dünyaya gelen Şakar, ilköğrenimini Sivas’ta tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Şakar, lisans öğrenimi gördüğü üniversitede diksiyon ve tiyatro dersleri vermektedir. 2010 yılında Şevkat Tepe dizisinde rol almış ve Kordon Celil karakteriyle büyük bir kitle tarafından tanınmış Şakar daha önce; Kurtlar Vadisi Pusu, Şefkat Tepe, IV. Osman, Eyvah Halam gibi yapımlarda rol almıştır.

Behzat Ç. Son Gelişmeler

Altı yıl aradan sonra yeniden izleyicileriyle buluşmaya hazırlanan Behzat Ç.’de dizi kadrosunda yer alması beklenen iki isim daha ortaya çıktı. Canan Ergüder Ece’nin Savcı Esra rolü ile diziye veda etmesine karşın, dizide yeniden rol alacağı konuşulmakta ancak nasıl bir rol alacağı henüz netleşmiş değil.

Behzat Ç.’de rol alan Ege Aydan ise yeniden Şevkat karakterine hayat verecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.