Bay Yanlış dizisine yeni bölümünde Derin karakteri katılıyor. Dizide yer alacak Derin karakterini canlandıracak isim ise Selin Kahraman olarak açıklandı.

Yaz sezonunda başlayan Bay Yanlış dizisi izleyiciler tarafından oldukça beğenildi. Dizi doludizgin yoluna devam ederken, yeni bölümü ile birlikte diziye yeni bir oyuncu katılacak. Dizide yer alacak Derin karakteri, ilk defa izleyici karşısına çıkacak.

Bay Yanlış Derin kimdir? Gerçek adı, oynadığı diziler

25 Eylül 2020’de Bay Yanlış dizisinin yeni bölümü yayınlanacak. Diziye yeni dahil olan Derin karakteri, ilk defa bu bölüm ile birlikte izleyici karşısına çıkacak. Dizide Derin karakterine hayat verecek isim ise Selin Kahraman olacak.

Selin Kahraman kimdir?

20 yaşında olan Selin Kahraman, Hacettepe Üniversitesi Konservatuar Bölümü’nde eğitim almaktadır. Birçok tiyatro oyununda yer alan Kahraman, ilk olarak Beni Bırakma adlı dizi ile televizyon ekranlarına çıkmıştır. Burada gösterdiği performans ile birçok yapımda görev alacağa benzeyen Selin Kahraman, Bay Yanlış dizisinde Derin karakterini canlandıracak.

Selin Kahraman yer aldığı diziler

Televizyon ekranlarına ilk defa ATV’de yayınlanan Beni Bırakma adlı dizi ile çıkan Selin Kahraman, bu dizide İnci karakterini canlandırmıştır. Başka bir dizide yer alamayan güzel oyuncu, son olarak Bay Yanlış dizisinin kadrosuna katıldı.

Selin Kahraman resmi sosyal medya hesabı

Selkahraman kullanıcı adı ile Instagram hesabı bulunan Selin Kahraman 4.391 takipçiye sahiptir. Birçok fotoğrafı bulunan güzel oyuncunun takipçi sayısı her geçen gün artmaktadır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here