Ana sayfa Ne Zaman Autoshow’a İstanbul 2019 Yeri Nerede? Nasıl Gidilir? Giriş Ücretleri ne kadar?

Autoshow’a İstanbul 2019 Yeri Nerede? Nasıl Gidilir? Giriş Ücretleri ne kadar?

İstanbul'da otomobil meraklılarını bir araya getiren Autoshow merak konusu oldu. Gerçekleştirilen etkinliğin yeri nerede ve buraya nasıl gidileceğini merak edenler giriş ücretini de öğrenmek istedi.

5
0

İstanbul’da otomobil meraklılarını bir araya getiren Autoshow merak konusu oldu. Gerçekleştirilen etkinliğin yeri nerede ve buraya nasıl gidileceğini merak edenler giriş ücretini de öğrenmek istedi.

Otomobil dünyasının devlerini ve son model araçlarını bir araya getiren büyük etkinliğe start verildi. İstanbul’da açılan Autoshow’da bir çok markanın son model araçları sergileniyor. Alfa Romeo’dan Hyundai’ye, Mitsubishi’den Peugeot’a çok sayıda otomobilin yer aldığı fuar büyük ilgi gördü. Otomobil meraklılarının akın ettiği etkinliğin nerede gerçekleştirildiği ve biletlerinin ne kadara satıldığı ise merak konusu oldu.

19.su DÜZENLENEN 14-21 Nisan 2019 tarihleri arasında ETKİNLİK TÜYAP’TA

İstanbul’da 19.su düzenlenen büyük etkinliğin kapıları açıldı. TÜYAP  Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliğe kadınlar haftaiçi ücretsiz, haftasonu ise 10 TL karşılığında giriş yapabilmektedirler. Öğrenciler için ise haftaiçi ücretsiz olan fuara giriş haftasonu 5 TL karşılığında yapılabilecek. Diğer tüm ziyaretçiler 20 TL ücret ödemek durumundalar. TÜYAP’a toplu taşıma aracı ile gitmek isteyenler metrobüs hattından Söğütlüçeşme-Beylik düzü istikametindeki araçlarla gitmek mümkündür.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here