Ana sayfa Genel Ateş Böceğinin Diğer Adı Nedir? Kim Milyoner Olmak İster Sorusu

Ateş Böceğinin Diğer Adı Nedir? Kim Milyoner Olmak İster Sorusu

Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasının 28 Ekim 2017 tarihli yayınında sorulan "Ateş böceğinin diğer adı nedir?" sorusu izleyenleri şaşkına çevirdi.

8
0

Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasının 28 Ekim 2017 tarihli yayınında sorulan “Ateş böceğinin diğer adı nedir?” sorusu izleyenleri şaşkına çevirdi.

Ekranların sevilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster?, her hafta Cumartesi akşamları, Murat Yıldırım’ın sunumuyla Atv ekranlarında seyircisiyle buluşmaya devam ediyor.  Her hafta birbirinden farklı yarışmacılar ile genel kültür ve bilgiyi sınayan programın 28 Ekim 2017 tarihli yayınında 250.000 Türk Lirası değerindeki soru hem yarışmacının hem de seyircinin şaşkına dönmesine neden oldu.

Ateş Böceğinin Diğer Adı Nedir?

Murat Yıldırım’ın sunumuyla 28 Ekim Cumartesi günü bir kez daha seyircisiyle buluşan bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster?, bu hafta Meltem Yalovalı Kalkan isim yarışmacıyı konuk etti. Tekstil sektöründe e-ticaret alanında yönetici olduğunu belirten yarışmacı, toplamda 12 soru sorulan yarışmada 250.000 TL değerindeki 11. soruya kadar gelirken, yarışmacının bilgi birikimi ve serinkanlılığı izleyiciden tam not aldı. Bu şekilde 11. soruya gelen yarışmacı çeki alarak çekilmek istediğini ancak soruyu görmek istediğini söyleyince, açılan 250.000 TL değerindeki soru oldukça şaşırttı. Yarışmacının talebi üzerine açılan soru “Ateş böceğinin diğer adı nedir?” olurken cevap ise şıklarda Fenerböceği olarak yer aldı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here