Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Aşk Ağlatır Yusuf kimdir? Gerçek adı nedir? Deniz Can Aktaş hakkında bilgiler

Show Tv Aşk Ağlatır’ın Yusuf kimdir? Yusuf karakterine hayat veren Deniz Can Aktaş’ın kim odluğu ve sevgilisinin kim olduğu merak edilmekte.

Show Tv Aşk Ağlatır’ın Yusuf kimdir? Yusuf karakterine hayat veren Deniz Can Aktaş’ın kim odluğu ve sevgilisinin kim olduğu merak edilmekte.

Eylüde Show Tv ekranlarına gelecek olan Aşk Ağlatır dizisi yeni sezonda en iddialı dizilerden biri olarak görünüyor. Kurban bayramı sonrası yayınlanacak olan dizinin erkek başrol oyuncusu olan ve yusuf karakterine hayat verecek olan Deniz Can Aktaş’ın kim olduğu merak edilmekte. 

aşk ağlatır Yusuf Kimdir?

Aşk Ağlatır Yusuf Kimdir?

Yusuf daha 20’li yaşlarında etrafına göre biraz toydur. Yakışıklı ve zeki olan yusuf köyde dedesininn yanında yaşarken çalışmak ve eğitim hayatını devam ettirmek için  İstanbul’un yolunu tutar. İstanbul’a gelmesi ile birlikte 3 arkadaşı ile aynı yaşamı paylaşmak zorunda kalan Yusuf, Ada adında bir kıza aşık olur. Fakat Ada ve Yusuf arasında başlayan bu tutkulu aşkın önüne bir sürü engel çıkacaktır. Yusuf için zor bir seçim olacak. Yusuf aşkı ve vicdanı arasında kalır. Fakat yusuf karakterinden ödün vercek birisi de değildir.

Deniz Can Aktaş Kimdir?

28 Temmuz 1993 izmir doğumu olan yakışıklı oyuncu aslen kastamonuludur. 26 yaşında bir çok projede çok ciddi rollere imza atan tecrübeli oyuncu özellikle Hayat Bazen Tatlıdır projesinde burak karakteri ile genç kızlların dikkatini çekmiştir. Fakat daha sonra Avlu dizisinde psikopat bir karakter olan Alp rolüne bürünmüş ve izleyicinin olumsuz tepkisi ile karşılaşmıştır. İki farklı rolüde başarı ile yöneten Deniz Can Aktaş yeteneğini göstermiş ve Aşk Ağlatır dizisinde başrol oyuncusu olmayı hak etmiştir. Deniz Can Aktaş önce İstanbul’a geçmiş ve Piri Reis Üniversitesinde Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliği üzerine eğitim almıtır. Eğitim aldığı dönemde mühendislikten daha çok oyunculuğa karşı bir yeteneğinin olduğunu fark eden yakışıklı oyuncu oyunculuk eğitimleri almaya başlamış ve 1.83 cm boy ve oldukça kaslı olan vücudu ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştır.

Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Seçkin karakteri ile ilk defa ekranlara çıkan oyuncu asıl patlamasını Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile yapmıştır. Neredesin Birader dizisi ile küçük bir hayal kırıklığına uğrasa da pes etmeyim Avlu dizisinde çok iyi bir çıkış yakalamıştır.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.