Ana sayfa Nedir Apple Yeni Video Düzenleme Uygulaması Clips Nedir? Nasıl Kullanılır

Apple Yeni Video Düzenleme Uygulaması Clips Nedir? Nasıl Kullanılır

Apple bu yıl bir çok teknolojik yeniliğe imza atmaya devam etti. Yeni video düzenleme uygulaması Clips bunlardan biri oldu.

6
0

Apple bu yıl bir çok teknolojik yeniliğe imza atmaya devam etti. Yeni video düzenleme uygulaması Clips bunlardan biri oldu.
Sadece İos sistemi kullananlar için geçerli olacak olan yeni bir uygulama Apple dan geldi. Gerçeklik teknolojisini ileri boyuta taşıyan firma eş zamanlı bir çok ürününün tanıtımını yaptı. Bunlardan biri de yeni video düzenleme uygulaması oldu.Bu uygulama sayesinde video çekimleri oldukça kolaylaştı.

Yeni video uygulama programı olan Clips şimdiden heyecan yarattı. Bir çok özelliğe sahip olan uygulama da her şeyi yapmak mümkün hale geldi. Bu uygulama sayesinde artık videolara kolaylıkla alt yazı ekleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra konuşma balonları çeşit çeşit müzik ve bir çok efekt seçeneği de bulunmaktadır. Ayrıca videoları animasyon şeklinde çekebilir ve sosyal medyada kolayca paylaşabilirsiniz. Çizgi roman ve sanatsal filtleri ile de ilgi çeken uygulama Apple tarafından geliştirildi ve tanıtıldı.

CLİPS Uygulaması Kullanımı

Nisan ayında kullanılmaya başlayacak olan uygulama,İphone 5s ve sonraki sürümleri için geçerli olacak. Ayrıva 9.7 inç İpadlerde ve tüm ,iPad Air ve Pro modellerinde olacak. Clips uygulamasından yararlanmak için İos 10.3 sürümünü kullanmanız gerekmektedir. Telefonunuza ait olan bu uygulamayı kullanmaya Nisan ayında başlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here