Ana sayfa Teknoloji App Store’dan 23 Nisan için çocuklara özel uygulamalar

App Store’dan 23 Nisan için çocuklara özel uygulamalar

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel olarak Apple App Store'dan çocuklara özel uygulamalar! Hem eğlenceli hem öğretici içerikler App Store'da sizi bekliyor!

7
0

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel olarak Apple App Store’dan çocuklara özel uygulamalar! Hem eğlenceli hem öğretici içerikler App Store’da sizi bekliyor!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yaklaşıyor, çocuklar için bir çok özel etkinlik gündeme geliyor. Apple firmasının Türkiye uygulama mağazasında çocuklara yönelik yüzlerce yeni uygulama güncellenen mağazada ön plana çıkarıldı.

App Store’un yeni ara yüzünde yer alan 23 Nisan’a özel çocuk aplikasyonları hem eğlenceli hem de oldukça öğretici içeriklere ev sahipliği yapıyor. Günümüz teknoloji çağı çocuklarının yaratıcılık ve kaşiflik özelliklerini kullanabildikleri aplikasyonları hemen iOS cihazlarınıza indirebilmeniz mümkün.

NELER YER ALIYOR?

Bunlardan ilki çocukların eğlenceli fotoğraflar ve selfieler çekebilecekleri KidCam (Çocuk Kamerası) adlı uygulama. Bu uygulama ile çekilen eğlenceli fotoğrafları yaratıcı bir şekilde süslemek ve etiketler eklemek için ise Typic Kids adlı aplikasyonu da indirebilirsiniz. iPad kullanıcısı ebeveynler çocukları için çizim yapabilecekleri Drawing Pad’i ve FuntasticFace Doddles’ı indirebilirler. Oyunlar arasında ise Tetris, Garfield, Hugo Troll Race 2 ve Tintin’in Maceraları yer alıyor!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here