Ana sayfa Teknoloji AOC Taşınabilir USB Tip-C 16 inçlik Monitörü Satışa Çıkardı! Yeni Cihaz İlgi...

AOC Taşınabilir USB Tip-C 16 inçlik Monitörü Satışa Çıkardı! Yeni Cihaz İlgi Çekiyor

AOC taşınabilir USB-C 16 inçlik monitörünü piyasaya sürdü. Teknik özellikleri ve hafif dizaynıyla ilgi çekecek monitör; USB bağlantısı ve taşınabilirliği sayesinde büyük avantaj sağlayacak.

8
0

AOC taşınabilir USB-C 16 inçlik monitörünü piyasaya sürdü. Teknik özellikleri ve hafif dizaynıyla ilgi çekecek monitör; USB bağlantısı ve taşınabilirliği sayesinde büyük avantaj sağlayacak.

AOC, dizüstü bilgisayarlara tek bir USB-C kablosuyla bağlanabilen yeni taşınabilir monitörünü duyurdu. Günümüzde masa başı işlerin yerini ofis dışında, kafelerde ya da seyahat anında gerçekleştiren kişilerin artmasıyla, iş hayatını kolaylaştıracak ürünlere de ihtiyaç giderek artmaktadır. Tek bir ekrana bağlı kalıp çalışmayı sınırlandıran bu durumlarda ikinci bir monitör ihtiyacını karşılayacak olan bu ürün çok büyük bir avantaj sağlayacaktır. AOC’nin piyasaya sürdüğü USB-C kablosuyla bağlanabilen ekran portatifliği sayesinde büyük kolaylık sağlayacaktır.

Piyano siyahı renginde parlak bir tasarıma sahip monitörün 700:1 kontrast oranı, 5ms tepki süresi ve 60Hz’de Full HD çözünürlük sunan 15.6 inçlik bir ekranı var. 16 inç IPS panele sahip olan ve 16:9 en boy oranlamasıyla 1920 x 1080 piksel Full HD çözünürlük sunmakta olan bu ürün, ayrıca AOC’nin LowBlue Modu’nu kullanıyor. Yazılım sayesinde, monitör canlı renkleri korurken, renk sıcaklığını kontrol ederek zararlı mavi ışığı azaltıyor.

Ürünün teknik özellikleri şu şekilde:

Panel: LED Arkadan Işıklandırmalı – TFT Aktif Matris IPS
Görüntülenebilir Resim Boyutu: 15.6 inç
En-Boy Oranı: 16:9
Parlaklık: 220 cd/m2
Kontrast: 700:1
Tepki Süresi: 5 ms
Görüş Açısı: 160 derece yatay, 160 derece dikey
Maksimum Çözünürlük: 1920 x 1080 @ 60Hz
Ekran Renkleri: 262 bin
Bağlantı: 1 x USB Type-C

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here