Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Ankara Evlere İş Veren Yerler 2018

Ankara’nın çeşitli ilçelerinde evlere iş veren firmalar bulunmaktadır. Ev hanımları, öğrenciler, emekliler evde çalışarak ek kazanç sağlayabilirler.

Ankara’nın çeşitli ilçelerinde evlere iş veren firmalar bulunmaktadır. Ev hanımları, öğrenciler, emekliler evde çalışarak ek kazanç sağlayabilirler.

Evde çalışarak ek kazanç elde etmek isteyen ev hanımları, öğrenciler, emekliler bu yol ile gayet iyi ücretler elde etmektedir. Ankara ilçelerinde farklı sektörlere ait firmalar evlere iş imkanı sağlamaktadır. Bu konuda birçok sektör evlere iş vererek evde bulunanlardan yardım talep etmektedir. Ankara’nın Çankaya semtinde paketlemeişi veren firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar size sunmuş olduğu malzemeleri paketlemenizi istemektedir. Haftalık olarak size verilen işler hafta bittiğinde teslim alınmaktadır ve ücretinizde size haftalık olarak verilmektedir. Paketleme ücreti ile aylık 1.000 ile 1.500 TL arasında ücret alabilmektesiniz. Yeni mahalle semtinde ise nikah şekeri yapmanızı isteyen firmalar bulunmaktadır. Nikah şekeri montajı ile aylık kazancınızı elinizin çabukluğuna göre 1.500 TL’ye kadar çıkarabilmeniz mümkün.

Fason firmalarda evlere iş imkanı sağlamaktadır. Ankara Keçiören ilçesinde faaliyet gösteren bu fason şirketlerden evler iş talebinde bulunabilirsiniz. Fason firmalarda seçeceğiniz işe göre 500 ile 1.500 arasında ücret alabilmeniz mümkün. Paketleme, nikah şekeri, montaj, tekstil, kablo gibi işler evlere verilmekte ve parça başına ücretlendirme yapılarak evlere servis edilmektedir. Bunun yanında Ankara’da se ajansları ile anlaşarak metin yazarlığıda yapabilirsiniz. Kelime başına ücretlendirme yapılarak yazdığınız kelime başına para alabilmeniz mümkün. Bu iş için hızlı olmalı ve kelime haznenizin geniş olması gerekir ki bu işten iyi bir ücret alabilesiniz. Ankara’da evlere iş veren firmalar ilçelerde kurdukları küçük dükkanlar eşliğinde iş dağıtımı yaptığı gibi bu firmalar iş ilanlarıda çıkmaktadır. Söz konusu araştırma yaparak bu firmalara ulaşabilir evde çalışarak ek kazanç elde edebilirsiniz.

- Advertisement -

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.