Ana sayfa Teknoloji Android Oreo Güncellemesi Alacak Samsung Telefon Modelleri Belli Oldu!

Android Oreo Güncellemesi Alacak Samsung Telefon Modelleri Belli Oldu!

Android işletim sistemine sahip Samsung cihazları için müjdeli haber geldi. Android'in yeni Oreo güncellemesini alacak Samsung telefon modelleri resmi olarak ilan edildi.

5
0

Android işletim sistemine sahip Samsung cihazları için müjdeli haber geldi. Android’in yeni Oreo güncellemesini alacak Samsung telefon modelleri resmi olarak ilan edildi.

Teknoloji dünyasının artık büyük bir kısmını oluşturan akıllı telefonlar, donanımları kadar yazılımları ile de kullanıcılarının bağlılıklarını sağlıyor. Bu anlamda Android kullanıcıları, başka bir işletim sistemi kullanmaktan genellikle kaçınıyorlar. Haliyle Google’un yapımcılığını üstlendiği Android işletim sistemi de her geçen gün bir adım daha geliştiriliyor. Şimdilerde ise işletim sisteminin yeni güncellemesi kullanıcıların odağı haline geldi. Yeni güncellemenin ilk olarak Google cihazlar ve piyasaya yeni sürülen çeşitli telefon modelleri ile kullanıma başlamasının ardından hangi Samsung modelleri için Android Oreo’nun aktif hale geleceği merak konusu oldu.

ANDROİD OREO İLE RENKLENECEK SAMSUNG TELEFONLAR HANGİLERİ BELLİ OLDU

Samsung cephesi hangi telefonlar için Android Oreo güncellemesinin indirilebilir hale getirileceğini henüz resmi olarak duyurmadı ancak özellikle Twitter’da ve teknoloji forumlarında tahminleri ile söz sahibi olan profillerin yayınladıkları listeye göre hangi Samsung modeller güncellemeyi alacak belli oldu. Bu kapsamda

Güncellemeyi alacak olan Galaxy serisi modelleri;

S8

S8+

8

S7

S7 edge

S7 Active

A7 (2017)

A5 (2017)

A3 (2017)

J7 (2017)

J5 (2017)

Note FE

Tab S3

C9 Pro

C7 Pro

J7 Prime (OnNxt)

Güncelleme konusunda kesinlik kazanmamış olan modeller;

A9 Pro

A8 (2016)

J7 (2016)

J5 (2016)

J3 (2017)

Tab S2 VE

Tab A

Android Oreo güncellemesini alamayacağı kesin olan modeller;

S6 series

Note 5

A7

A5

A3

J3

J2

J1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here