Ana sayfa Kimdir Ali Oğuz Senol Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Ali Oğuz Senol Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Ünlü ''Neighbours'' dizisinin uyarlaması olan ''Komşular'' Fox TV'de ekranlara gelmeye hazırlanıyor. İşte merakla beklenen dizide yer alan Ali Oğuz Şenol'un hayatı.

5
0

Ünlü ”Neighbours” dizisinin uyarlaması olan ”Komşular” Fox TV’de ekranlara gelmeye hazırlanıyor. İşte merakla beklenen dizide yer alan Ali Oğuz Şenol’un hayatı.

Fox TV ekranlarına gelme hazırlığında olan Komşular dizisi için büyük bir heyecan söz konusu. Dünya genelinde büyük ilgiyle takip edilen ‘’Neighbours’’un Türkiye uyarlaması bu dizinin detayları da netleşmeye başlamıştır.

No:9 Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği bu dizide Canan Evcimen ve Göksel Aydın yönetmenliği üstlenmiştir. Zehra Çelenk tarafından kaleme alınan bu dizide, birbirinden başarılı isimler rol alacaktır.

ALİ OĞUZ ŞENOL KİMDİR?

Dizide Engin karakterini canlandıracak Ali Oğuz Şenol, 8 Haziran 1984 İstanbul doğumludur. 1.83 boy ve 80 kilo olan başarılı isim, daha önce ekranlarda bilinen oyuncular arasında yer almaktadır.

Kavak Yelleri, Yalancısın Sen, Farklı Desenler, Çınarın Gölgesinde rol alan başarılı oyuncu şimdi de Komşular dizisiyle ekranlara gelecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here