Yakında yayın hayatına başlayacak olan Alev Alev dizisinde rol alacak olan Kayra Orta kimdir? Kayra Orta isimli çocuk oyuncunun daha önce hangi markaların modelliğini yapmıştır? Çocuk oyuncumuz kaç yaşında ve hangi İlde doğmuştur? Bu sorular çocuk oyuncumuz hakkında en çok merak edilenler arasındadır.

Alev Alev dizisinde Demet Evgar’ın canlandırdığı Cemre rolünün 8 yaşında olan kızı Güneş karakterini Kayra Orta canlandıracak. Çocuk oyuncumuz Kayra Orta’nın ilk dizisi olacak. Şebnem Oskan ajansı ile çalışmaktadır.

Kayra Orta Kimdir?

Kayra ORTA 2012 İstanbul doğumludur ve 8 yaşındadır. İlkokul ikinci sınıf öğrencisi olan Kayra ORTA uzaktan kurslarına katılarak, bir psikolog eşliğinde Alev Alev dizisinde kamera karşısına geçti. Kayra Orta Bal Parmak reklamında oynamıştı. Kayra Orta, dizi deneyimini ilk kez Alev Alev’de yaşayacak.

Kayra Orta’nın ailesi oyunculuk yeteneğini keşfetti ve ajansa kaydettirdi. Uzun yıllar oyunculuk eğitimi almış kardeşleriyle karşılaştırıldığında sahneleri daha hızlı ve daha başarılı bir şekilde benimsemiş ve Alev Alev dizisinde yeteneği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Kayra Orta Kaç Yaşında?

2012 tarihinde doğmuştur ve 8 yaşındadır.

Kayra Orta Boyu Kilosu?

130 cm boyunda ve 25 kg’dır.

Alev Alev Güneş Kimdir?

Alev Alev dizisinde Güneş 7 yaşında güzel bir kız çocuğudur. Kimse babasından nefret etmez ama Güneş, babası Çelebi’den nefret eder ve ondan çok korkar. Babasının annesini defalarca dövdüğüne şahit olan Güneş çok da psikolojisi iyi değildir. Herkes Güneş’e annesinin yangında öldüğünü söylese de Güneş, yangından önceki gece babasından kaçmayı planladıkları için bir gün annesinin onu götüreceğini düşünmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here