Star TV ekranlarına yayın hayatına başlayan Akrep dizisindeki Aras karakteri kimdir? Gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, hangi okuldan mezun oldu? Boyu ve kilosu nedir? Daha önce hangi dizilere katıldı? Kız arkadaşı kim? Resmi sosyal medya hesabı gibi tüm soruların cevabı merak edilmeye başlandı. Akrep dizisindeki Aras karakteri en çok merak edilen konular arasında yerini almış durumda.

Star TV ekranlarında yeni yayın hayatına başlayan Akrep dizisi, 11 Aralık’ta seyirci karşısına çıktı. Dizide en dikkat çeken karakterlerden birisi Aras oldu. Pek çok seyirci Aras karakterine hayat veren oyuncunun kim olduğunu merak etmeye başladı.

Yetenekli oyuncumuzun daha önce yer aldığı yapımlar ve hayatını merak eden seyirciler intenet üzerinden araştırmalar yapmaya devam etmektedir. Star TV ekranlarında yayınlanan Akrep dizisinde göstermiş olduğu başarıyla tam not alan oyuncunun aşk hayatı da merak edilen konular arasında yerini aldı.

Akrep Aras kimdir?

Akrep dizisinin ana karakterlerinden biri olan Aras, iki kadın arasındaki çatışmanın arasında kalmış bir karakterdir.

Ferda’nın (Evrim Alasya) kardeşidir. Kız kardeşi ve hataları arasında sıkışıp kalır. Dizide yer alan çekişmenin hangi tarafında olacağı merakla beklenmektedir.

Dahası, kız kardeşinin çeşitli duygularıyla bastırılmış ve karışık seçimlerle karşı karşıya kalmıştır.

Dizinin ilerleyen bölümlerinde karakterlerin kişilikleri daha parlak hale gelecek ve Aras karakterinin seçimlerinin ne olduğunu hep beraber izleyeceğiz.

Akrep dizisi Aras gerçek adı

Akrep dizisinde Aras karakterine hayat veren oyuncumuzun ismi Yusuf Çim’dir.

26 Eylül 1991’de İstanbul Fatih’te dünyaya gelmiştir. Aslen Giresun Alucralıdır.

Beyoğlu Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Teknolojileri Bölümü’nden mezun oldu. Profesyonel kariyeri Academy 35.5 Sanat Evi’nde eğitim gördüğü zaman başladı.

Üniversitede radyo ve televizyon okudu. Kariyerine 2009 yılında modellik yaparak ilk adımı attı. Yusuf Çim 2011 yılında model yarışmasında ikinci oldu ve yavaş yavaş kendini tanıtmaya başladı.

2009 yılından bu yana birçok dergi ve katalogda yer aldı. Aynı zamanda ünlü markaların reklam yüzlerinden biri oldu. Yusuf Çim’in on parmağında on yetenek olduğu söylenebilir.

Yusuf Çim, sadece modellik ve oyunculuk alanında değil, 2013 yılında müzik alanında da pek çok adım attı. Yusuf Çim’in ilk albümü “Olsun Bi Kere” ve birçok farklı şarkı da yayınladı. Söylediği bazı şarkılar;

 • Sen Sevda Mısın?
 • Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle
 • Olsun Bi kere
 • İstersen

Akrep dizisinde Aras karakterine hayat veren Yusuf Çim’in seslendirdiği “Olsun Bi Kere” isimli şarkıyı aşağıdan dinleyebilirsiniz. Bakalım yetenekli oyuncumuzun müzik performansını nasıl bulacaksınız?

Yusuf Çim’in yer aldığı diziler

 • Servet
 • Piramit
 • Çilek Kokusu
 • Hanım Köylü
 • İçimdeki Fırtına
 • Ezra
 • Seven Ne Yapmaz
 • Akrep – Star TV

Akrep Aras sevgilisi var mı?

Yetenekli oyuncumuzun hayranlarının en çok merak ettiği konulardan biriside sevgilisinin olup olmadığı oldu. Genç oyuncunun sevgilisi, kendisi gibi oyuncu olan Özge Kaplan’dır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here