Ekranların en çok sevilen dizileri arasında yer alan Akrep dizisinin oyuncu kadrosuna yeni isimler ekleniyor. Son olarak Akrep dizisine Efe karakteri eklendi. İzleyiciler Akrep dizisi Efe kimdir, amacı nedir sorularının yanıtlarını arıyor.

Star TV ekranlarında yayınlanan ve izleyicilerin en çok sevdiği diziler arasında yer alan Akrep dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Ekranların en çok sevilen dizileri arasında yer alan Akrep dizisinin oyuncu kadrosuna yeni isimler ekleniyor. Son olarak Akrep dizisine Efe karakteri eklendi. İzleyiciler Akrep dizisi Efe kimdir, amacı nedir sorularının yanıtlarını arıyor.

1441 Productions tarafından yapılan ve yönetmenlik koltuğunda Gökçen Usta’nın yer aldığı Akrep dizisi, izleyicilerin severek izlediği diziler arasında kendine yer buluyor. Dizinin senaryosunu ise Erkan Birgören kaleme alıyor. Oyuncu kadrosunda oldukça iyi performans gösteren oyuncuların bulunduğu dizinin başrollerinde ise Evrim Alasya ve Demet Akbağ yer almaktadır. Son olarak Akrep dizisine Efe isminde bir karakter katıldı. İzleyiciler Akrep dizisi Efe kimdir, amacı nedir sorularının yanıtlarını arıyor.

Akrep Dizisi Efe Kimdir?

Akrep dizisine 12. Bölümde katılan Efe karakteri, cezaevindeki Aras’ın arkadaşıdır. Küçük yaşlarda anne ve babasını kaybeden Efe, sadece kardeşiyle yaşamaktadır. Kardeşinin okul masraflarını karşılamak adına yer altı mafyasına karışan Efe, hapse düşerek hayatı kendine zindan eder. Hapishanede de Aras ile tanışır ve bu ikili arkadaş olur.

Yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Efe karakterinin gerçek adı Bertan Asllani, Akrep dizisinin oyuncu kadrosuna katılan yeni oyuncudur. 3 Temmuz 1990 yılında Makedonya’da doğdu. Şu an 31 yaşındadır. Hayatı boyunca hep spor ve müzikle ilgilendi. 13 yaşında beste yapmaya başlamış ve albüm çıkarmıştır. Kendisi Orhan Ölmez’in seslendirdiği Damla Damla adlı şarkıyı yazmıştır. Sonrasında Pis Yedili dizisinde kendisine yer buldu. Son olarak 2021 yılında çekilen Öğrenci Evi dizisinde kendisine yer bulan yakışıklı oyuncu, şimdi de Akrep dizisinde yer bulacak.

Bertan Asllani Yer Aldığı Yapımlar

  • Akrep (Efe, 2021)
  • Öğrenci Evi (Eren, 2021)
  • Kimse Bilmez (2019)
  • Göç Zamanı (Demir, 2016)
  • Pis Yedili (Bertan, 2013)

Instagram’da da son zamanlarda aktif olan başarılı oyuncunun resmi Instagram adresi @bertanasllani olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyuncunun Instagram’da şu an 77 bin takipçisi vardır.

Şimdiye kadar evlenmemiş olan Bertan Asllani, Pis Yedili dizisinde de beraber oynadığı Hazal Şenel ile uzun bir birliktelik yaşıyor. 25 yaşında olan Hazal Şenel’e evlilik teklifi yapan ve evet yanıtı alan Bertan Asllani ile Şenel’in ne zaman evleneceği ise belirsizliğini koruyor.

Boyu, fiziği ve yakışıklılığı ile gözleri üzerine çeken Bertan Asllani, genç kızların sık sık takip ettiği bir oyuncudur. Giydiği her şey kendisine yakışmaktadır. Bundan dolayı izleyiciler başarılı oyuncunun kıyafetlerini araştırmaya başladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here