Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Ah Kalbim Abhi ve Pragya’nın Kızı Ria Kimdir? Gerçek Adı Ne? Naina Singh Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı?

Ah Kalbim dizisi Abhi ve Pragya’nın kızı Ria kimdir? Modellik yaptığı öğrenilen güzel oyuncu Naina Singh kaç yaşında ve sevgilisi var mı? Görünümüyle dikkat çekmeyi başaran Naina Singh dizide Ria karakterine hayat veriyor.

Ah Kalbim dizisi Abhi ve Pragya’nın kızı Ria kimdir? Modellik yaptığı öğrenilen güzel oyuncu Naina Singh kaç yaşında ve sevgilisi var mı? Görünümüyle dikkat çekmeyi başaran Naina Singh dizide Ria karakterine hayat veriyor.

Ah Kalbim dizisinde Abhi ve Pragya’nın ayrılıkları izleyicileri hüzünlendirmişti. Kiara’nın ölmesiyle birlikte Abhi ve Pragya sert tartışmalar yaşamış ve birbirlerini suçlamışlardı. İşin çıkılmaz bir hal alınca da, ikizlerin ayrılmasına karar verirler. Praçi ve Ria ikizlerinin ayrılması kararıyla izleyiciler hayretler içinde kalmıştır.

Abhi Dadi’nin ölmesiyle birlikte Kiara ve Pragya’da birbirine kavuşmuştur. Ancak Kiara’nın ölmesiyle de yine suçlu Pragya olmuştur. Pragya’nın ise Abhi’yi Tanu sebebiyle suçlaması, Mehra’nın başını ağrıtmıştır. Çünkü Mehra bu durum üzerine evinde kalamayacağını belirtmiştir. Pragya ise ikizlerini almış ve evden giderken Aliya bebeklerin paylaşmaları gerektiğini ifade etmiştir.

20 Yıl Boyunca Görüşmediler

Pragya ve Abhi bu günden sonra bir daha görüşmemek üzere ayrılmışlar ancak aradan 20 yıl geçtikten sonra kızlar çok güzel birer yetişkinler olmuşlardır. Praçi’nin annesi gibi iyilik sever olması üzerine hem dizideki diğer karakterler hem de izleyiciler onun hakkında olumlu düşünüyor.

Abhi’nin yanında kalan Rai ise şımarık ve lüks düşkünüdür. İki kız arasında hiçbir ortak yön bulunmazken, Praçi’nin tam burslu bir üniversitede öğrenim göresine Pragya karşı çıkmaktadır. Pragya ile birlikte kalmakta olan Beji ise, kızın hayatına karışılmasına karşı çıkıyor ve Praçi ise annesini üzmemek adına hep onunla birlikte kalma sözü veriyor. Ancak bu ikiz kız kardeşin yolları üniversitede kesişecektir.

Naina Singh Kimdir?

Ah Kalbim dizisinde Ria karakterine hayat verecek Naina Singh, modellik yapmış bir isimdir. 1.68 uzunluğunda ve 50 kg ağırlığındaki Naina Singh, Hindistan doğumludur. Güzelliği ile dikkatleri çekmeyi başaran Naina Singh, dizideki Aliya karakteriyle benzerliği hayret uyandırmıştır.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.