Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Afili Aşk Gonca Kimdir? Gerçek İsmi Nedir? Güzide Arslan Hangi Dizilerde Rol Aldı?

Ekranların sevilen yüzü Güzide Arslan kimdir? Afilli Aşk Gonca kimdi? Güzide Arslan hangi dizilerde oynadı?

Ekranların sevilen yüzü Güzide Arslan kimdir? Afilli Aşk Gonca kimdi? Güzide Arslan hangi dizilerde oynadı?

Yaz dizisi olarak ekranlara gelecek olan Afilli Aşk dizisinin oyuncuları netleşmeye başladı. Dizide Gonca karakterini oynayacak isim belli oldu. Güzide Arslan bu dizide Gonca karakterini oynayacak. Biz de sizler için Güzide Arslan ile ilgili tüm detayları araştırdık.

Dizideki Gonca karanterine değinelim. Ayşe’nin iş yerinden yakın arkadaşı olan Gonca 25 yaşındadır. Gonca bencil ve doymak bilmeyen biridir. Gözü her zaman yükseklerdedir. Böyle olunca Ayşe’nin de karakterini ve kaderini değiştirir.

1992 yılında Ankara’da gözlerini açan Güzide Arslan, aslen Nevşehirli’dir. 165 boyunda olan güzel oyuncu lise yıllarında hemşirelil okumuş, ardından Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.

GÜZİDE ARSLAN HAKKINDA BİLGİLER

En çok sevdiği şey gezmek olan Arslan dünyanın birçok yerini sadece 4 ay içerisinde gezmiştir. Okulu bittikten sonra dünya turuna çıktı. Döndüğünde Fox TV ekranlarında yayınlanan O Hayat Benim adlı dizide oynadı.

Bu dizide Seçil karakterini oynayan başarılı oyuncu, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Ceren Moray, Oya Başar gibi oyuncular ile rol aldı. Ardında Evli ve Öfkeli dizisinde Gizem karakterini oynayan oyuncu burada, Yıldız Çağrı Atiksoy, Serkan Altınorak, Birce Akalay isimleriyle birlikte çalıştı.

Kısa film tecrübesi de bulunan oyuncu, Derin adlı kısa filmde rol aldı. Esra karakteriyle Günebakan dizisinde, Seda karakteriyle Gamsız Hayat dizisinde başarılı oyunculuk performansı sergiledi.

TRT’nin gençlik dizisi Lise Devriyesi’nde Şelale karakteriyle izleyiciyle buluştu. Bu dizidede Bahar Şahin, Ozan Dolunay, İsmail Ege Şaşmaz gibi oyuncular ile birlikte rol almıştır. 

Dilşat karakteriyle 2017 yılından itibaren TRT ekranlarında bulunan Payitaht Abdülhamit dizisinde canlandıran oyuncu, aynı zamanda Kuzey ve Güney dizisinde de bulundu.

Sinema tecrübesi de bulunan başarılı oyuncu, 2016 yılında yayınlanan Hayat Çizgisi Suriye adlı filmde oynadı. Bu yapımda Ali Sürmeli, Erkan Meriç, Ümit Acar ve Selahattin Taşdöğen ile birlikte rol almıştır. Başarılı oyuncuya esenlikler diliyoruz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.