Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Acemi Anneler Nil karakteri kimdir? Merve Üçer hakkında merak edilenler

TRT 1 ekranlarının yeni günlük dizisi Acemi Anneler’de Nil karakterinin kim olduğu merak edilmeye başlandı. İşte Merve Üçer hakkında bilgiler.

TRT 1 ekranlarının yeni günlük dizisi Acemi Anneler’de Nil karakterinin kim olduğu merak edilmeye başlandı. İşte Merve Üçer hakkında bilgiler.

TRT 1 ekranlarının yeni günlük dizisi Acemi Anneler dizisinde 4 anne adayının başından geçenler konu alınacak. 19 Ekim Pazartesi itibariyle her gün ekranlarda olacak dizi saat 15.45’de ekranlarda olacak. Dizide Merve Üçer, Berk Bakioğlu, Begüm Topçu ve Melisa Yıldıran gibi isimler başrolü üstlenirken, özellikle de Merve Üçer Nil karakteri dikkatleri çekti.

Acemi Anneler Nil kimdir?

- Advertisement -

4 acemi annenin yaşadığı problemler, sıkıntılar, sevinçler ve hüzünleri anlatan Acemi Anneler dizisinde Merve Üçer’in hayat vereceği Nil karakteri mimardır. Dürüst ve başarılı bir kız olan Üçer, Ankara’da büyük bir firmada çalışmaktadır.

Acemi Anneler Merve Üçer kimdir?

Beni Bırakma dizisinde Elif karakterine hayat vererek ün kazanan Üçer, Nil karakterine hayat verecek. 5 Şubat 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Üçer, aslen Niğdeli’dir. Ankara Üniversitesi Felsefe Bölümü mezunu olan Üçer, 2013 yılında Türkiye güzellik yarışmasında derece yaparak mankenliğe devam etmiştir.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.