Ana sayfa Genel ABD Başkanı Donald Trump 1992 yılında hangi film serisinin ikinci filminde rol...

ABD Başkanı Donald Trump 1992 yılında hangi film serisinin ikinci filminde rol almıştır?

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında oldukça ilginç bir soru geldi. ABD Başkanı Donald Trump 1992 yapımı hangi film serisinin ikinci filminde rol almıştır ?

6
0

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında oldukça ilginç bir soru geldi. ABD Başkanı Donald Trump 1992 yapımı hangi film serisinin ikinci filminde rol almıştır ?

Kim Milyoner Olmak ister yarışmasını hepimiz Kenan Işık ile biliriz. Kenan Işıktan sora sunuculuğu devir alan Selçuk Yöntem’de Murat Yıldırım’ a devir etti.

Yarışmanın şuan da sunuculuğunu yapan Murat Yıldırım 1979 yılında Adana’da dünyaya geldi. Eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde tamamlayan yakışıklı sunucu Murat Yıldırım, okul yıllarında tiyatroya oldukça ilgiliydi. 

Murat Yıldırım’ı ilk olarak 2004 yılında Kadir  İnanır’ın başrolünde oynadığı Bütün Çocuklarım dizisi ile ekranlara merhaba demişti.

Daha sonraları ise Asi, Aşk ve Ceza, Suskunlar gibi ekranlarda oldukça tutulan dizilerde yer aldı.

Yakışıklı sunucu Murat Yıldırım son olarakta Kim Milyoner Olmak ister yarışmasını sunuyor. Sunuculuk konusunda da oldukça başarılı olan Murat Yıldırım ekranların iddali yüzlerinden.

7 ekim 2017 tarihinde yayınlanan ve Kim Milyoner olmak ister yarışmasının 691. bölümü olan gecede yarışmacı Daniel Cem oldukça başarılı bir performans gösterdi ve 60 bin TL’ lik soruya kadar geldi. Daniel Cem’ e yöneltilen soru oldukça ilginç bir soru. Normal bir insanın günlük hayatta duyabileceği deneyimleyebileceği türden bir soru değildi.

Sorunun değeri tamı tamına 60 bin TL soru ise şöyle: Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump 1992 yılında hangi film serisinin ikinci filminde rol almıştır ?

Soru oldukça düşündürücü. Hemen soruyu aratmayın cevabı biz biliyoruz cevap : Evde Tek Başına 2

1992 yılında vizyona giren bu film bir komedi filmi.Yapımcılığını  John hughes üstlenmişti. Başrollerinde ise Macaulay Culking, Joe Pesci ve Daniel Sten yer almıştı. Filmin konusu tek başına kalan bir çocuğun başına gelenleri kapsıyor. Filmde Kevin yine bir işler karıştırarak tek başına New York’a gidiyor ve burada maceralara başlıyor. 

Evde Tek Başına Filminde Donald Trump çok küçük bir sahnede yer alıyor. Filmde ki küçük afacan bir yer tarifi istiyor, şimdiki ABD başkanı Donald Trump’ dan.

Evde Tek Başına Filminin Yönetmeni ise Chris Colombus.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here