Ana sayfa Genel 7 set azı dişi çıkarabilen ve son dişlerini kaybedince açlıktan ölen hayvan...

7 set azı dişi çıkarabilen ve son dişlerini kaybedince açlıktan ölen hayvan hangisidir

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan ''7 set azı dişi çıkarabilen ve son dişlerini kaybedince açlıktan ölen hayvan hangisidir?'' sorusu merak konusu oldu. İşte o sorunun cevabı.

3
0

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan ”7 set azı dişi çıkarabilen ve son dişlerini kaybedince açlıktan ölen hayvan hangisidir?” sorusu merak konusu oldu. İşte o sorunun cevabı.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında  ‘’7 sat azı dişi çıkarabilen ve son dişlerini kaybedince açlıktan ölen hayvan hangisidir?’’ cevabı meraklandırdı. Milyonlarca izleyici bu soruyu görünce büyük bir şaşkınlık içerisinde oldu.

Soruda verilen şıklar ise;

  1. Fil
  2. Zürafa
  3. Jaguar
  4. Kunduz

Sorunun doğru cevabı ise A) Fil.

AAMİR KHAN YARIŞMADA BOY GÖSTERDİ

Dünyaca ünlü aktör Aamir Khan’ın Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına konuk oldu. En sevilen aktörler arasında yer alan Khan’a Türkiye’de sevgi seli oldu. Ünlü ismin Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından kazandığı parayı deneklere aktaracağı belirtiliyor.

AAMİR KHAN KİMDİR?

Aamir Khan 14 Mart 1965 Hindistan doğumludur. Babası yapımcı ve amcası da yönetmen olan Khan’ın çevresi de Hint film sektöründe çalışmaktadır. Özellikle de yeğeni olan Iram Khan, Hint sinemasının en çok sevilen isimleri arasında yer almaktadır.

Henüz 16 yaşındayken 40 dakikalık sesiz sinema çalışmalarına katılmak istedi. Ancak ailesinin yaşadığı olumsuz tecrübeler Khan’ın hayatına zorluklar yaşatmaktaydı. Çünkü babasının yapımcılığındaki filmler başarısız olduğu zaman bankalar kredi ödemeleri için kapıya dayanmıştı. Khan bu günleri, günde en az 30 kere kredi ödemeleri için aranıyorduk diyerek ifade etmişti.

1973 yılından beri sayısız filmde aktör olarak yer alan Aamir Khan, milyonların sevgilisi haline gelmiştir. Ünlü aktör 2011 yılında da UNICEF’in barış elçisi olmaya layık görülmüştür. Khan, yapmış olduğu filmlerle de uluslararası anlamda tanınan bir isim haline gelmiştir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here