Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

2019’un Mobilya Trendleri!

yeni mobilya almak ve evini yenileyip evlerine yeni bir karakter kazandırmak isteyen okurlarımız için bu mobilya haberini derledik.

yeni mobilya almak ve evini yenileyip evlerine yeni bir karakter kazandırmak isteyen okurlarımız için bu mobilya haberini derledik.

2019 Ev Modası

Mobilya almak isteyenler artık birbirinin aynısı eşyalardan çok otantik ahşap metal tasarımlara daha çok yönlenmiş durumdalar.Rose Gold,Gold,Siyah Gümüş gibi tonlar metal parçalarla buluşacak.Altın veya karartılmış metaller ise dantelli şekillerde evlerimizdeki yerlerini alacak.

Konfor Bir Mobilyanın Olmazsa Olmazı

Konfor hayatımızda ön planda yer aldığından bir mobilyanın olmazsa olmazıdır.Bu sene mobilyalar duruşlarıyla göz doldururken rahatlıktan da ödün vermeyecekler.Akıllı mobilyalar evlerimizde kendilerine büyük ölçüde yer bulacaklar.

Doğanın Renkleri Artık Evimizde

Doğanın sakinleştirici etkisini evlerinde yaşamak isteyenler mobilya satın alırken renk tercihlerini doğal renklerden yana kullanacaklar.Yeşil ve turkuaz tonları bu senen,n trend renkleri arasında.

Tasarım Hikayesine Sahip Mobilyalara İlgi Büyük

Özellikle gençlerin büyük ilgi gösterdiği hikayesi olan mobilyalar kendi hikayelerini evlerimize de aktaracak ve çok sık karşımıza çıkacak gibi duruyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.