Ana sayfa Finans 2019 Yılında Banka Faizleri Ne Olur? Faizler Düşermi ? Ekonomi Uzmanı Öngörüleri...

2019 Yılında Banka Faizleri Ne Olur? Faizler Düşermi ? Ekonomi Uzmanı Öngörüleri Neler?

2019 yılında Banka faizleri düşer mi? çıkar mı ? Ekonomi uzmanları bu konuda ne düşünüyorlar.

6
0

2019 yılında Banka faizleri düşer mi? çıkar mı ? Ekonomi uzmanları bu konuda ne düşünüyorlar.

İnsanların en çok ilgilendiği, en çok etkilendiği olaylar artık ekonomi ile ilgili olanlardır.Zira dünyanın gidişatı insanı buna mecbur etmektedir.Çıkan yeni teknolojileri takip etmek onlara sahip olmak isteriz.En son çıkan araba bizim olsun, en güzel evlerde oturalım,herşeyin en yenisi en özelliklisini kullanalım.İnsanların yaşamak felsefesi nerde ise bunlar olmuş Bu amaçlar için çalışır olmuşuz.Nasıl daha fazla kazanabilir nasıl isteklerimize sahip olabiliriz? hep kafamızda ekonomik hesaplar.

Bu ekonomik hesaplarımızı yaparken her zaman kullandığımız yöntem banka kredileri.Kredi denilince de akla ilk gelen banka faizleri.

2019 yılında ekonomiyi derinden etkileyen faiz oranları ne olacak. Bu konuda farklı tahminler görüyoruz.iyimser yaradılışlı herşeye olumlu tarafından bakan ekonomi uzmanları faiz oranlarının düşeceğini piyasaların hareketleneceğini düşünüyorlar.Fakat kötümser yaklaşan hayata negatif bakan ekonomistler   dünyanın dahada kötüye gideceğini savaşların çoğalacağını bu yüzden de faizlerin artacağını düşünüyorlar. 

Uygulana faiz politikaları şimdiye kadar hiç kimseyi memnun etmiş gözükmüyor.Hem birşeylere sahip omlak adına istediğimiz ,ihtiyaç duyduğumuz hemde öderken türlü sıkıntılara düşerek elaman dediğimiz krediler ve faizler devamlı gündemde olan bir konu.İç piyasayıo hareketlendirmek için Devlet politikası açısındanda çok önemli olduğu için Kamu Bankaları ve özel Bankaların fırsat kampanyaları oluyor.İnsanlar bu fursatları değerlendirmeye çalışıyor.

Gelecek yıl için faiz oranları nasıl olur dersek dünyada yaşanan küresel sallantılar,devam eden savaşların giderek çoğalarak devam etmesi ekonomiyi derinden etkilediği için faizlerin pek düşme ihtimali olmadığını gösteriyor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here