Ana sayfa Finans 2019 Yılı Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisi Kampanyaları Faiz Oranları Karşılaştırması

2019 Yılı Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisi Kampanyaları Faiz Oranları Karşılaştırması

Ramazan Bayramının yaklaştığı bugünlerde bankalar ihtiyaç kredileri konusunda detaylı çalışmalara başladı. Ramazan bayram kredileri ve avantajlı faiz oranlarının detayları yazımızın devamında...

7
0

Ramazan Bayramının yaklaştığı bugünlerde bankalar ihtiyaç kredileri konusunda detaylı çalışmalara başladı. Ramazan bayram kredileri ve avantajlı faiz oranlarının detayları yazımızın devamında…

2019 yılı Ramazan bayramı kredi fırsatlarını bekleyen vatandaşlar, ihtiyaçlarını karşılamak için uygun faiz oranlı bankaların peşine düştü. Bayram yaklaştıkça faizsiz krediler müşterilere sunuluyor. 

Ramazan İhtiyaç Kredisi

Her bayram olduğu gibi bu bayramda çoğu banka 48 ay vade ile ihtiyaç kredisi fırsatları müşterilere kolay ödeme imkanları ile sunuluyor. Dosya masrafı  ve aylık ödeme planları ile müşteriler her bankadan düşüz faiz oranlı kredi imkanı isterler. 

Ramazan Kredisi Veren Bankalar

Akbank %1,29 faiz oranı

İş Bankası %1,25 faiz oranı

Vakıflar bankası %1,20 faiz oranı

Türkiye Ekonomi Bankası %1,55  faiz oranı

Ziraat Bankası %1,23

Halk Bankası  %1,20 faiz oranı

Garanti Bankası %1,64 faiz oranı

DenizBank %1,62 faiz oranı

Odeabank % 1,36 faiz oranı

Qnb Finans bank %1,24 faiz oranı

Belirtilen bankalar Ramazan Bayramı öncesinde ihtiyaçların karşılanması için kredi avantajlarıyla düşük faiz oranlarını gösteriyor.

Ramazan bayramı Haziran ayına denk gelmesiyle yaz aylarının başlangıcı olduğunu varsaydığımızda tatil planları ve bayram tatil planları yapmak isteyenler ihtiyaç kredisi başvuruları yaparlar. Bankalardan 50 Bin Tl’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapan müşteriler 48 ay eşit ödeme koşullarıyla kredi çekme imkanı yakalarlar.

Ramazan Bayramı ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler şubeye gitmeden önce her bankdanın SMS hattından yarralanarak kredi başvurusunda bulunabilirler. Gelir durumu, kimlik bilgilerinin yazıp SMS şeklinde gönderildiği kredi başvuruları cazip avantajlarla müşterilere aktarılır.

Size ve gelir durumunuza göre çektiğiniz kredinin geri ödeme planı bankalarca verilir. Kullanılan krediler her türlü ihtiyaçta kullanıldığından dolayı bir çok müşteri özellikle bayram fırsatını değerlendirmek istiyor. 

Yukarıda açıkça belirttiğimiz faiz oranlarıyla başvurularınız bankalar tarafından kabul edilecek. Ramazan bayramından önce istekleriniz kafanızda yer almasın. Çekeceğiniz avantajlşı ihtiyaç kredileri ile hayata geçsin. 

Bayarma kredisi çekmeden önce mali durumunuzu gözden geçirmeniz gerekir. Çünkü çekeceğiniz kredinin geri ödemesini bankaya verdiğiniz söze bağlı kalarak aynı günlerde düzenli yapmanız gerekir. 5 dakikada uygun faiz oranlı kredileri liste halinde intenetten öğrenebilirsiniz.  Banka şubelerinden, intenetten ve SMS yoluyla ihtiyaç kredilerinin başvurusu yapılmaktadır. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here