Ana sayfa Eğitim 2019 Yaz Tatili Karne Tarihi Ne Zaman? Okullar Hangi Tarihte Kapanıyor?

2019 Yaz Tatili Karne Tarihi Ne Zaman? Okullar Hangi Tarihte Kapanıyor?

2018-2019 eğitim öğretim yılı yaz tatili karne tarihi ne zaman başlayacak? Okullar hangi tarihte kapanacak ve karneler hangi tarihte dağıtılacak? işte detaylar....

4
0

2018-2019 eğitim öğretim yılı yaz tatili karne tarihi ne zaman başlayacak? Okullar hangi tarihte kapanacak ve karneler hangi tarihte dağıtılacak? işte detaylar….

15 tatil sürecinin ardından eğitim ve öğretim süreci yeniden devam etmeye başladı. 2. dönem pek okullarda 1. sınavlar gerçekleşti ve ikinci sınavlar için ise çok kısa bir süre kaldı.

Sıcak havaların da yavaş yavaş gelmesiyle birlikte adaylar yaz tatili için adeta gün saymaya başladı. Öğrenciler yaz tatilinin ne zaman başladığını, kanelerin ne zaman alınacağını merak etmeye başladı.

Yaz tatili ne zaman başlıyor?

2. dönem 4 Şubat 2019 günü başladı. 2018-2019 eğitim öğretim yılı 14 Haziran 2019 Cuma  günü sonlanıyor. 14 Haziran Cuma günü milyonlarca öğrenci kanelerini alacak.

Yaklaşık olarak 3 ay boyunca süren yaz tatilinde öğrenciler bu dönemi okul stresini atarak geçiriyor. Bunun yanı sıra pek YGS ve LYS sürecine girecek olan öğrenciler bu dönemde de tatil yerine ders çalışıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here