Son yıllarda ilgi izlenen Hint dizilerine bir yenisi daha eklenmiş ve izleyici tarafından çok beğenilmişti. Kanal 7 ekranlarının klasiği haline gelen yeni dizi Yaralı Kalbim dizisinde 20 Mart’ta yayınlanacak kırk altıncı bölümünde neler olacak? İşte detaylar.

Kanal 7 televizyonu ekrana getirdiği Hint dizileri ile gündemde olmaya devam ediyor. Dizi hayranları tarafından ilgi ile takip edilen kanal projelerine bir yenisi daha ekledi. Yaralı Kalbim dizisinin seyirci tarafından çok beğenilmesi dizinin devam etmesine neden oldu. 

Dizi hayranları gelecek bölümleri daha ekrana gelmeden merak ediyor ve gelecek bölümde neler olacak merak ediyor. Oldukça izleyicisi olan dizide 46’ıncı bölümde neler olacak? Buyrun birlikte bakalım.

Arjun Annie karakterine ırzına geçtiğini Maan’a demesini, dememesi nedeniyle Maan’a kendisinin diyeceği konusunda uyarır.  

Geet Maan’ın kendisini sevmediğini düşünüyor ve kendisinden neden uzaklaştığını anlıyor. Bebeği için kendisine uzak durduğunu anlıyor. Bu arada yanına büyük anne gelerek Maan ile konuştuğunu merak eder ama Maan ile konuşmadığını kendisine ifade eder.

Annie hastane yatağında Arjun’un ifade ettiklerini aklından geçirirken bir yandan da Arjun’dan gelen çiçekle şoka uğrar. Zaman içerisinde Arjun gelerek odaya girer ve “Seni sevmiyorum” dediği zamanların bir şakadan ibaret olduğunu anlar ve Arjun’a sarılır. Arjun ise şokm gerçeği onun yüzüne karşı söyler ve onu sevmedğini herşeyin intikam olduğunu açıklar.

Annie ise bu durum karşısında adete yıkılır. Çok üzülür ve ağlamaya başlar. Bu sırada büyük anne gelir ve odaya girer. Büyük anne Arjun’u arşısında görünce şaşa kalır. 

Geet Annie’nin bir şeyler gizlediğini yada bir şeylere canının sıkıldığını anlar ve yanına gider. Fakat Annie Arjun’un kendisine intikam için tecavüz ettiğini ifade edemez ve bu büyük sırrı içinde yaşamaya devam eder.

Maan konutuna gelir. Geet konuta geldiğini bilmeden onun eve geldiğini hisseder kapıya çıktığında Mana’ı görüp arkasından koşmaya başlar. İkili kapıda birbirlerine romantik bir şekilde bakışmaya başlarlar. Tam dudak dudağa gelecekken büyük anne gelir. Hep birlikte konutun içerisine geçerler ve konuşmaya başlarlar. Maan Annie’nin yaralandığını fark edince büyük annesine neden haber salmadığı için kızar ve sorgular. Büyük anne de çok önemli bir şey olmadığının söyleyip durumu geçiştirmeye çalışır.

Maan ve Geet odalarına giderken Arjun da Annie’yi arayıp sana tecavüz ettiğimi söylemezsen ben kendim gelip söylerim diyerek tehditlerine devam eder. Annie bu durum karşısından çok çaresiz kalır. Ne yapacak nasıl yapacak bilemez.

Geet ile Maan’ın kabul merasimi nedeniyleorganizatör ile anlaşması gündeme gelse de Maan Arjun ile iş yapmayacağını başka biri ile anlaşacağını açıklar. Ama büyük anne ve Geet araya girerek bu merasimin Arjun tarafından ifa edilmesine karar verilir.

Arjun büyük sürprizini Annie’ye söyler. Kabul töreni öncesinde aralarında geçen olayı Mana’a söyleyeceğini bildirince Annie şok olur. Yapmaması için yalvarır. Arjun bir şartla söylemyeceğini, kendisinin gidip söylemesi halinde sessiz kalacağını söyler.

Büyük anne Annie’nin odasında devamlı olarak morali bozuk bir şekilde oturduğunu görünce nedenini sorar. Annie sınavlarının yaklaştığını bahane eder. Büyük anne içinden Annie’nin yalanlarına inanmadığını, kabul töreni sonrasında Maan’a söyleyeceğini düşünür.

Arjun kabul merasimini bahane ederek Annie ile konutta sık sık bir araya gelmeye başlar.Arjun her fırsatta tehdtlerine devam eder bugünde kendisine tecavüz ettiğini söylememesi halinde kendisinin bizzat söyleyeceğini ve böylelikle intikamını alacağını ifade eder. Annie tam olarak ortada kalmış ve yapacağını bilemez. Saatler hızla geçer ve ne yapacağın karar veremez. 

Tören günü Arjun tehditlerine aralıksız devam eder. Annie’nin odasına bakar ve onu odasında bulamaz. Başına bişey geldiğine şüphe eder ve korkmaya başlar. Annie aşkı için canına kıymaya kalkmıştır. Kendini depoya kapatan Annie tam bilereklerini keserken Arjun tarafından kurtarılır.

Olaylar bu şekilde devam edecek gibi görünse de seyirci tarafından Annie’nin büyük aşkı merak ediliyor. Gelecek bölümlerin özeti sayfamızda her zaman olmaya devam edecek. Arjun Annie’e olan aşkını artık saklayabilecek mi? 47’inci bölüm şimdiden merak ediliyor. Kırk yedinci bölüm ile ilgili detaylar geldikçe dizinin özetini dizi hayranları ile paylaşmaya devam edeceğiz. Arjun bakalım tecavüz ettiğini söyleyecek mi? Annie bu durumları nasıl atlatacak? Heyecanlı yeni bölümler sitemizde yer alacak.

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here