Migros’ta kampanyalar ne zaman? Hangi ürün indirime girdi? Money kartla ne kadar indirim olur? Money kart alışveriş indirimlerinde geçerli midir? Migros Money karta dair bilmek istediğiniz her şey burada!

 

Alışveriş yaparken herkesi yakından ilgilendiren ve alışveriş yapmaya iten şey: indirim! İndirimli ya da kampanyalı ürünleri tercih ederiz. Bazı ürünlerin reyon fiyatı bellidir; fakat bazı marketler bu ürünler için ekstra indirim yapmaktadır. Ara sıra denk gelen bu kampanyalardan yararlanma nasıl olur? Her markette faklı yöntemle indirimlerden yararlanmak geçerli olsa da Migros’un müşterileri için Money kart uygulaması geçerlidir. Raftaki ürünün etiket fiyatına dikkatlice baktığınızda ince ayrıntıyı hemen fark edersiniz. Ne mi? Ürünün normal olarak satışa sürüldüğü fiyatın yanı sıra Money Kart olanlara da şu kadar ibaresi bulunmaktadır. Birçok ürünün gerçek rakamı biraz fazlayken, Money Kartla bir miktar daha indirimle o ürüne sahip olabilirsiniz. 

Money Kart Nereden Alınır veya Çıkartılır?

Migros intenet sitesi ya da Migros marketlerinden şahsi olarak başvuru yaparak kartı edinebilirsiniz. 

Ödeme esnasında fiks olarak her zaman yöneltilen sorulardan bir tanesi ‘Migros money kartınız var mı?’ bundan sonrasında telefon numarası veya isim-soyisim söyleyerek ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Migros’un 2 Kat Money Kampanyasında Hangi Ürünlerin Yer Aldığına şuradan ulaşabilirsiniz; https://www.money.com.tr/mc/kampanyalara-bak/2-kat-money-kampanyasi/128

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here