Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

12 Strong Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? Sinema Severlerin Merakla Beklediği Vizyon Tarihi!

Sinema severlerin merakla beklediği 11 Eylül tarihindeki ikiz kulelere saldırıyı konu edinen 12 Strong filmi ne zaman vizyona girecek?

Sinema severlerin merakla beklediği 11 Eylül tarihindeki ikiz kulelere saldırıyı konu edinen 12 Strong filmi ne zaman vizyona girecek?

Sinema severlerin merakla beklediği aksiyon ve dram filmlerinden olan Amerikan yapımı 12 Strong filminin fragmanı yayınlanmıştı. Birçok izleyici yapımın vizyona gireceği tarihi iple çekiyor!

12 STRONG FİLMİNİN KONUSU

.12 Strong filmine konu, Amerika Birleşik Devletleri’nde 11 Eylül 2001 tarihinde gerçekleşen ikiz kulelere saldırı olayından seçilmiştir. Mitch Nelson liderliğindeki Amerika Birleşik Devletleri askerleri Afganistan’a gönderilerek Afganistan Birleşik İslami Kurtuluş Cephesi Generali Dostum’u El Kaide terör örgütüne karşı birlik olup, onları yok etmek için çalışmaları gerektiğine ikna etmeye çalışmaktadırlar. Ancak ABD askerleri ve Afganistan Birleşik İslami Kurtuluş Cephesi’ndeki atlı askerler ile aralarındaki kültürel farklılıklardan ve Afgan askerlerinin ilkel silahlarına rağmen zor da olsa bir bağ kurulmaktadır. Çok az sayıda ve gelişmiş silahları bulunmayan ortaklığın, Afganistan’ın büyük kayalıklar ile dolu coğrafyasında düşmanlarına karşı verdiği zorlu mücadele anlatılmaktadır.

12 STRONG FİLMİ OYUNCULARI

Filmin yönetmen koltuğunda Nicolai Fuglsig oturmaktadır. Filmin oyuncuları ise; Star Trek filmi ile üne kavuşan Avustralyalı başarılı oyuncu Chris Hemsworth, Revolutionary Road filmindeki rolü ile En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar’ına aday gösterilen Michael Shannon, Crash, World Trade Center ve American Hustle filmlerindeki performansı ile dikakt çeken Michael Pena, Trevante Rhodes, Austin Hebert, Ben O’Toole, Austin Stowell ve American Sniper (Keskin Nişancı) filmi ile bilinen Navid Negahban’dır.

12 Strong filminin vizyona gireceği tarih 19 Haziran 2018 olarak açıklanmıştır. 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.