TV 8’de yayınlanan MasterChef yeni sezona bomba gibi girdi. İzleyiciler tarafından dikkatle izlenen yarışma programında finale çıkacak isimler bir bir belli olurken 12 Ağustos’ta kimin finale çıkacağı merak konusu oldu.

Yeni sezona yeni yarışmacılarla başlayan MasterChef yarışma programı, eleme turlarının ardından final turlarında asıl kadroyu oluşturmaya başladı. MasterChef kadrosu için ilk 8 kişiyi seçen şefler, son 8 yarışmacıyı seçerek MasterChef kadrosunu tamamlamayı planlıyor.

Her gün TV 8 ekranlarında izleyicisiyle buluşan yarışma programında geçtiğimiz akşam final turundan seçilmek üzere 6 kişi mücadele etti. İkinci final turu tam gaz devam eden yarışmada 9. isim Barbaros olurken, dün akşam yayınlanan bölüm ile birlikte 10. isim de Tanya oldu.

12 Ağustos MasterChef Türkiye kim kazandı?

16 kişilik MasterChef kadrosunu oluşturmak için yarışmacıları kıyasıya mücadele içine sokan şefler, 10 yarışmacıyı kadroya seçmişlerdi. Bugün yayınlanacak yeni bölüm ile yarışmanın finale çıkacak yeni ismi belli olacak. Birbirinden farklı isimlerin mücadele ettiği yarışmada bugün finale en yakın isim Eray olarak gözüküyor. Her gün TV 8 ekranların yayınlanan yarışma programı saat 20:00’da başlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here