Ana sayfa Genel 1 Nisan Şaka Günü Sevgiliye ve Arkadaşa Orjinal Şaka Fikirleri

1 Nisan Şaka Günü Sevgiliye ve Arkadaşa Orjinal Şaka Fikirleri

1 Nisan'a saatler kala şaka fikirleri ve örnekleri belirgin hale gelmeye başladı. Arkadaşlara yapılan 1 Nisan şakaları aylarca konuşulur.

7
0

1 Nisan’a saatler kala şaka fikirleri ve örnekleri belirgin hale gelmeye başladı. Arkadaşlara yapılan 1 Nisan şakaları aylarca konuşulur.

En farklı ve en özel şakaları yapmak için bugün hususi olarak beklenir ve 1 Nisan günü tüm şakalar sahibini bulur. Fransız kültürü olarak çıkan ve tüm dünyaya yayılan 1 Nisan şakası kültürünü çok iyi benimsediğimizi düşünüyoruz. 

 Arkadaşlara ve sevgiliye yapılacak olan şakalar günler önce düşünülür ve 1 Nisan günü hayata geçirilir. İşte bu şakaları yapmak için çok az bir süre kaldı. Bu güzel günü daha neşeli hale getirmek için sevdiklerinize dozunda şaka yapmayı unutmayın. 

1 Nisan günü arkadaşa veya sevgilye yapılacak orjinal şaka önekleri; 

KARTON KUTU VE SU DOLU BALON

 Bir karton kutu bulunarak işe başlanır. İçine şişirilmiş balon konur ve kişiye tutar mısınız? sorusu yöneltilir.  Sonra olacakları izlerken gülmekten kanınıza ağrılar girebilir. 

Diş Macunlu Büskivi

Bir paket kremalı büsküvi temin edilir. bir kaç büsküvi ortana bölünür ve kreması alınır. Sonrasında kremalı olan yere diş macunu konur ve eskisi gibi kapatılır. Diğer büsküvilerle karışmış vaziyette tekrar dizlir . Arkadaşa sunulan bu enfes büsküviler yenmeye başlayınca şakanında sonu yavaş yavaş gelmiş olur. 

Boyalı Dürbün

 Dürbünün bir borusunun ağız kısmı siyaha boyanır. Şakayı uygulayacağınız zaman Aaaa! ne güzel bir görüntü deyip sevgilinize uzatabilirisniz. Sonraki manzara tabi ki kapkara…Eğlenceli bir gün için mutlaka tavsiye ederiz. 

 Sıcak Çay bardağı , Masada otururken bir bardak çay yada su gelmiştir. karşıdaki kişiye baş parmakalrını masaya koymasını ve üstüne bu bardağı koyacağını söyler. Devirmeden bu bardağı almasını ister. Tabi ki böyle bir durum söz konusu değildir. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here